Jump to content



Εχμ ναι.... conroe new WR... 5+GHz


panoc

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Alien1

Θα βγουν καλυτερα μοντελα σε μερικους μηνες και καλυτερα chipset

οπως γινεται παντα

Πως κανετε ετσι μερικοι...

MAMAMMAMMAMMAMMAMAMMA MOYOΙΝΤELCORE2OΘΕΟΣΚΑΙΟΤΡΑΝΟΣΚΑΙΟΣΠΟΥΔΑΙΟΣΚΑΙ ΟΞΕΧΩΡΙΣΤΟΣΚΑΙΟΕΤΣΙΚΑΙΟΑΛΛΙΩΣΠΟΥΣΚΙΖΕΙΤΑΠΑΝΤΑ

ΟΘΕΟΣΟΙΔΙΟΣΘΑΠΑΩΝΑΤΟΑΓΟΡΑΣΩΑΜΕΣΩΣ

Ελεος μολις βγαινει κατι καινουργιο μερικοι συμπεριφερεστε σαν το οχταχρονο ανηψι μου που μολις βγηκε ενα παιχνιδι θελει να το αγορασει εδω και τωρα

Βγηκε ο CORE 2 και ολοι ξαφνικα χρειαζονται αναβαθμιση

lol υπογραφη..

:TD:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Alien1

Θα βγουν καλυτερα μοντελα σε μερικους μηνες και καλυτερα chipset

οπως γινεται παντα

Πως κανετε ετσι μερικοι...

MAMAMMAMMAMMAMMAMAMMA MOYOΙΝΤELCORE2OΘΕΟΣΚΑΙΟΤΡΑΝΟΣΚΑΙΟΣΠΟΥΔΑΙΟΣΚΑΙ ΟΞΕΧΩΡΙΣΤΟΣΚΑΙΟΕΤΣΙΚΑΙΟΑΛΛΙΩΣΠΟΥΣΚΙΖΕΙΤΑΠΑΝΤΑ

ΟΘΕΟΣΟΙΔΙΟΣΘΑΠΑΩΝΑΤΟΑΓΟΡΑΣΩΑΜΕΣΩΣ

Ελεος μολις βγαινει κατι καινουργιο μερικοι συμπεριφερεστε σαν το οχταχρονο ανηψι μου που μολις βγηκε ενα παιχνιδι θελει να το αγορασει εδω και τωρα

Βγηκε ο CORE 2 και ολοι ξαφνικα χρειαζονται αναβαθμιση

lol υπογραφη..

:TD:

Link to comment
Share on other sites

Alien 1 <---------- Αν είχες και εσύ εν έτη 2006 έναν Athlon XP 2000+ θα ήθελες και εσύ αναβάθμιση.Δεν κάνω κάπως αλλά σαν καταναλωτής κοιτάω αυτό που με συμφαίρει πάντα.Και ας είμαι δηλωμένος ΑΜDακιας δεν σκοπεύω να περιμένω πότε η AMD θα βγάλει κάποιον ανταγωνιστικό των Allandale και Conroe ούτε θα προτιμήσω τον κορυφαίο επεξεργαστή της AMD με τα 1000 τι στιγμή που η INTEL μου προσφέρει σε καινούρια αρχιτεκτονική τις ίδιες και καλύτερες επιδόσεις με 200 εώς 300 , για να μη μηλίσω για παραπάνω.Τόσο απλά.:cool:

Link to comment
Share on other sites

Alien 1 <---------- Αν είχες και εσύ εν έτη 2006 έναν Athlon XP 2000+ θα ήθελες και εσύ αναβάθμιση.Δεν κάνω κάπως αλλά σαν καταναλωτής κοιτάω αυτό που με συμφαίρει πάντα.Και ας είμαι δηλωμένος ΑΜDακιας δεν σκοπεύω να περιμένω πότε η AMD θα βγάλει κάποιον ανταγωνιστικό των Allandale και Conroe ούτε θα προτιμήσω τον κορυφαίο επεξεργαστή της AMD με τα 1000 τι στιγμή που η INTEL μου προσφέρει σε καινούρια αρχιτεκτονική τις ίδιες και καλύτερες επιδόσεις με 200 εώς 300 , για να μη μηλίσω για παραπάνω.Τόσο απλά.:cool:

Link to comment
Share on other sites

Αμα πας για καινούριο ναι είναι η καλύτερη επιλογή , εαν έχεις ήδη 939 , ναι , είναι η καλύτερη ευκαιρία να βουτήξω έναν FX-60 με 300 ευρώ ( υγρά όνειρα βλέπω πάλι , αν και είναι πιθανό σενάριο )

Link to comment
Share on other sites

Αμα πας για καινούριο ναι είναι η καλύτερη επιλογή , εαν έχεις ήδη 939 , ναι , είναι η καλύτερη ευκαιρία να βουτήξω έναν FX-60 με 300 ευρώ ( υγρά όνειρα βλέπω πάλι , αν και είναι πιθανό σενάριο )

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.