Jump to content



ASUS Vento από το Πλαίσιο


totally_wired

Recommended Posts

Btw, είχε καναγίνει και παλιότερα συζήτηση γι'αυτό το διφορούμενων απόψεων case. :)

Αρχική απάντηση από kunoobidi

Κάτι τρέχει...είναι midi κ κάνει 140ε! ΧΜΜΜ

Μούρη, παιδί μου, μούρη... :p

Αρχική απάντηση από Revils

Με αυτούς τους αεραγωγούς και με αυτό το χρώμα μοιάζει με κομμάτι από μονοθέσιο της Φεράρι.

Ακριβώς εκεί ποντάρει. ;)

Αρχική απάντηση από g_pappas1989

χαλια κουτι..........τι το βγαλανε.......... σφου δε θα πουλισει......

Νομίζεις... Υπάρχουν πολλοί "πορωμένοι" εκεί έξω που θα το πάρουν... ;)

Πάντως απόρησα κι εγώ, όχι τόσο για το οτι το φέρανε αλλά γιατί μάλιστα φέρανε και κομμάτια στο Ηράκλειο... Είμαι περίεργος να το δω απο κοντά πάντως. :)

Link to comment
Share on other sites

Παντως απο κοντα ειναι ακομα πιο ασχημο απο οτι στις φωτο. Το μαυρο το σωζει λιγο αλλα και παλι ειναι to much. Παρολαυτα την πεμπτη στο πλαισιο της πατρας πουληθηκαν 2 μπροστα στα ματια μου. Ενα μαυρο και ενα κοκκινο.

Ολα για την "μουρη". :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unknown [Σήμερα, στις 11:35]

Lol στο πλαισιο μου ειπαν οτι ο σχεδιασμος του βοηθαει να μπλοκαρει τον θορυβο απο το εσωτερικο του:tomato:

.....ναι.....καλα ...........αφου ουτε οι ηχομονοσεις δε βοηθανε καλα καλα..........θα στα ματισει το θορυβο μονο ενα κουτι?????????? αποκλειετε.........

Link to comment
Share on other sites

Σαν ένα απλό κουτάκι του 30ευρου ντυμένο με πλαστικούρα... :p Να ήταν και αλουμίνιο τουλάχιστον και λίγο πιο εναρμωνισμένο το εξωτερικό με το εσωτερικό...

Λέτε να ακούσουμε απο κανέναν απο το Πλαίσιο οτι είναι συμβατό μόνο με μητρικές ASUS; :hehe:

Link to comment
Share on other sites

παντος................... αν βγενει σε midi tower η πιο μικρο ...............θα μπορουσε να γινει ενα σχετικα "ωραιο " media pc...........για το σαλονι.......που να συνδεετε με την tv και να αντικαταστισει VHS, DVD players , και ηχοσιστημα............κατα τα αλλα απο θεμα αεροψιξης χαλια το βλεπω............

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.