Jump to content



Ψυκτρα για 6800


2Fast4U

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από unknown

πως κρεμεται ετσι ο ανεμιστηρας(?)

καλυτερα μια zalman.....η arctic silencer δεν σου κανει?

οντως πολυ καλητερη η προταση τις zalman or artic πολυ πιο ποιοτικες και εντιποσιακες απο αυτην....

ο ανεμηστιρας της ειναι με μεθοδο αντισκηνο πιασμενη.....

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα την VF700-Cu και ένας φίλος μου πήρε την VF-900 και είμαστε και οι 2 ικανοποιημένοι. Η ψύξη είναι κορυφή και εντελώς αθόρυβες. Εγω έχω 54 full 45 idle.

Ζalman από μένα.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ κρίμα είναι αυτή η ψύκτρα ρε φίλε, σα να βάζεις ηλεκτρική σκούπα μέσα στο κουτί σου :-O

Εγώ έχω βάλει την Arctic Silencer στην 6800GT και έχω 52 idle (με τον ανεμιστήρα στο 30%) 65 full (με 95%) συν το ότι βγάζει όλη την ζέστη έξω!

Link to comment
Share on other sites

Όπα σορρυ, για την ψύκτρα του link από το πρώτο post μιλάω, συγνώμη.

Τις Zalman τις έχω δεί ζωντανές και είναι πολύ αποδοτικές εκτός από εμφανίσιμες. Προσωπικά προτίμισα την Arctic Silencer επειδή βγάζει τον αέρα έξω, το θεώρησα πολύ σημαντικό αυτό :)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ήμουνανμεσα σε zalman και silenser και πήρα την πρώτη γιατι η άλλη δεν έμπενε λόγω κάθετου molex.Πάντως έιμαι ευχαριστιμένος από την 700. Ειδικά αν πάρεις αυτη με το led δείχνει και γαμ.....α

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.