Jump to content



The ATi Catalyst Driver thread.


Recommended Posts

Εγώ κόβω η κάρτα είναι η αιτια.. για βάλε μια και όλο το μηχανημα στοκ cpu/ram κτλπ..

Είναι τα πάντα στοκ.

Η κάρτα δεν είναι πρόβλημα.

Δε μπορεί να τρέχε σωστά σε benchmarks και να μην παίζει μόνο στα παιχνίδια.

Software είναι το θέμα.

Link to comment
Share on other sites

εχω μεινει με τους 13.5 σε 7770...

εχει αλλαξει κατι απο τους 13.5 οσον αφορα στην υποστηριξη ταυτοχρονης εξοδου ηχου απο δυο εξοδους της καρτας ( hdmi και DP ,multiple audio support ) ?

νομιζω σαν hardware υποστηριζεται και ειχε αναφερθει,τουλαχιστον για την σειρα 7xxx ,αλλα λογω drivers δεν δουλευε...

ΥΓ με ενδιαφερει να στελνω 3d απο hmdi και hd ηχο απο DP

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=9179]atiman[/MENTION] ειμαστε οκ με αυτους για CF or not yet?

...

Feature Highlights of The AMD Catalyst™ 14.2 Beta V1.3 Driver for Windows®

Thief: Crossfire Profile update and performance improvements for single GPU configurations

Mantle: Multi-GPU configurations (up to 4 GPUs) running Battlefield 4 are now supported

Frame Pacing for Dual Graphics and non-XDMA configurations above 2560x1600 are now supported with Battlefield 3 and Battlefield 4

Dual graphics DirectX 9 application issues have been resolved

Minecraft: Missing textures have been resolved

3D applications no longer see intermittent hangs or application crashes

Resolves corruption issues seen in X-plane

Link to comment
Share on other sites

Ειναι σχετικα νωρις να πουμε οτι εστρωσε, μην ξεχνας οτι ακομη ειναι σε μορφη beta.

Απο την αλλη, γιατι δεν τον δοκιμαζεις ?

Υπαρχουν beta και "beta"!

Υπαρχουν οι πραγματικοι beta (version 14) που θελουν δουλεια ακομα, υπαρχουν και οι beta που τις ειχε ονομασει η AMD "beta" για να μην χρεωνεται το κοστος+καθυστερηση της εγκρισης WHQL (up to version 13). Οι τελευταιες "beta" 13.xx δουλευαν καλυτερα κ απο τις WHQL!

Οι 14.2 ανηκουν σε ποια κατηγορια?

Link to comment
Share on other sites

Ανηκει στους καλους beta με ελαχιστα θεματα που μπορει αναλογα το setup να φαινονται η οχι...

Υ.Γ

Ολα καλα ? :)

Aαααανθρωπε μου!!! Τελικα ποιους να περασω σε 7990 λογο cf?

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι τους 14.2 beta... ΒΤW που την βρήκες την 7990 βρε?? :p

Αχαχαχα!Σους μην λες πολλα :p την τσιμπησα δεν αντεξα επειδη ειναι δυσκολη καρτα να βρεθει!Θα δοκιμασω το Σαββατο μαλλον που θα εχω χρονο να δω πιο οδηγο να βαλω και α δω τι θα γινει με το mandle.Παντος η καρτα αν και δεν την εχω δοκιμασει ακομα σε review που ειδα σπερνειιιι!!!!! :clap: Τωρα να δω εαν την βαλω και σε νερα για να κανω κανα σκορακι.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.