Jump to content



The ATi Catalyst Driver thread.


Recommended Posts

Μόλις την έβαλα, δεν μπορώ να ξέρω ακόμα. Κατά τη γνώμη μου driver αλλάζεις είτε αν έχεις πρόβλημα είτε αν ο νεώτερος σου δίνει κάτι καινούριο (π.χ. καλύτερη απόδοση στο χ παιχνίδι κτλ)

ENTIT: Πάλι BSOD η σαβούρα. Είχα να δω BSOD από τον pentium 4 με τα windows xp.

Έγινε επεξεργασία από Trexx
Link to comment
Share on other sites

Εγώ σαν παλιός γνώστης των Catalysts κάνω ότι έκανα ΠΑΝΤΑ... περιμένω τον επόμενο WHQL! :p Δεν είμαι πλέον για Beta Testing... Το μηχάνημα δουλεύει 24/7 και παράγει έργο δεν είμαι για καρδιακά...

Link to comment
Share on other sites

Kαι με το WHQL την ίδια bsod πέταγε πάντως. Κατά τα άλλα συμφωνώ.

Κοίτα είναι να μην σου κάτσει το θέμα με το bsod! Εγώ δεν έχω πρόβλημα!

Απο κεί και πέρα στο θέμα μας.

Έχω κάποιες πληροφορίες ότι ο 13.8 WHQL δεν είναι πολύ μακριά για να δούμε... θα αλλάξω επιτέλους driver... :haha:

Αυτό που γίνεται με τους Beta έχει αρχίσει να με κουράζει.. με βλέπω χειμώνα με καμία GTX870 αγκαλίτσα! :hehe:

Έγινε επεξεργασία από Dj_ALeX
Link to comment
Share on other sites

Παντα έτσι είναι αλλά με τις 280X αυτό το "να μη σου τύχει" ισχύει κάπως παραπάνω. Δεν είναι το δικό μου θέμα μόνο, χαμός γίνεται παγκοσμίως.

Άστα..., τα memory modules που βάλανε στις περισσότερες 270Χ/280Χ είναι για να κλαίνε οι ρέγκες... ακόμα και σε καλές υλοποιήσεις! Με την 280Χ συγκεκριμένα είχαν θέμα και κάποιες παρτίδες gpus. Αυτό που λένε όλοι "να μην σου τύχει"!

Όπως και να χει σε λίγους μήνες αλλάζουμε καρτούλα ακόμα και να μην έχουμε κανένα πρόβλημα! βγαίνουν τα φρέσκα ψωμάκια! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Περιεργο(για τα δικα μου στανταρ τουλαχιστον). Ουτε με τη 290x σε win8.1 εχω θεμα αλλά ουτε και με την 280x σε z77 και win7...

....ειναι να μη σου τυχει :hehe:

με 290 σε 8.1 έχω.... πρέπει μιά στο τόσο να κάνεις περασαδα uninstaller - install ακόμα και τους ίδιους driver

Link to comment
Share on other sites

Φαντασου τι περιθωριο κερδους εχουν για να κανουν τετοια εκπτωση...

δεν είναι τα υλικά που πληρώνεις , πληρώνεις τις επιδώσεις και την "τεχνογνωσία" άρα αν πουλήσουν παραπάνω κάρτες με την έκπτωση πάλι κερδισμένοι βγαίνουν

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.