Jump to content



The ATi Catalyst Driver thread.


Recommended Posts

Χρονια πολλα Παιδια!Εχτες εβαλα τους 12.1 απο το site της amd και δεν μου ανοιγουν ολοι πυρινες σε cf 2 3870x2, kai 2 5970!!! Exω ψαξει δεν εχω βρει τπτ!!! ΚΑμια ιδεα για το τι γινεται??

Link to comment
Share on other sites

Παμε παλι:

Ειναι λογικο, να ενδιαφερει την εταιρία αλλα ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΕΣ πως πανε οι drivers στα εμπορικα παιχνιδια. Γι αυτο κα ιτο παρον θεμα εχει τοσες αναφορες για το BF3. Αν ειχε βγει το Crysis 223 και ηταν εμπορικο, θα ειχες αναφορες για αυτο

BTW, οι τελευταιοι beta @atiman σπερνουν στο BF3 :D 99% καρφωμενοι οι πυρηνες στην 5970. Νο caps :T:

Άργησες να το αναφέρεις(πέρασα το απόγευμα της AMD), αλλά ευχαριστώ...

Την έκανα με ψηλά πηδηματάκια από την έξοδο την βραδυνή και θα κάτσω τώρα να τους περάσω πάραυτα...

:D

Μπορεί να μπω μπάζο αργότερα να δοκιμάσω πώς πάνε....

:whip:

Link to comment
Share on other sites

Είμαι πάνω στην εγκατάσταση....

Οι 12.1 του Atiman έχουν και ενα profile μέσα που δεν είναι τσεκαρισμένο, το εγκατέστησες και αυτό;

Dec_22 8.932 μιλαμε παντα.

Atiman Uninstaller - > Express install τους νεους, τιποτα αλλο

Link to comment
Share on other sites

Τελικα να βαλουμε αυτους που εδωσε ο Zpaf ή του Atiman (τους οποιους δεν βρισκω);

Μολις πριν λιγο περασα του Atiman μαζι με τα application profiles που ειχε μεσα.

Δεν ειχα δει μεχρι στιγμης με το setup μου καλυτερη αποδοση/κινηση στο BF3.

Αν συνεχισουν ετσι εκει στην Ati δεν με βλεπω για 7970. :D

:T: [MENTION=9179]atiman[/MENTION] :T:

Link to comment
Share on other sites

Dec_22 8.932 μιλαμε παντα.

Atiman Uninstaller - > Express install τους νεους, τιποτα αλλο

Μολις πριν λιγο περασα του Atiman μαζι με τα application profiles που ειχε μεσα.

Δεν ειχα δει μεχρι στιγμης με το setup μου καλυτερη αποδοση/κινηση στο BF3.

Αν συνεχισουν ετσι εκει στην Ati δεν με βλεπω για 7970. :D

:T: [MENTION=9179]atiman[/MENTION] :T:

Τελικά στις 5 δεν βάζουμε τα ενσωματωμένα CAP

και για τις 6 τα βάζουμε;

Αν δοκίμασε κάποιος με/χωρίς ας ποστάρει!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά στις 5 δεν βάζουμε τα ενσωματωμένα CAP

και για τις 6 τα βάζουμε;

Αν δοκίμασε κάποιος με/χωρίς ας ποστάρει!

Μηπως ειναι καλυτερα να δοκιμαζες εσυ και να μας ελεγες για τυχον διαφορες ;

Link to comment
Share on other sites

Κι αυτοι κανονικοι ειναι και μαλιστα επομενη εκδοση...

Διαφορες φυσικα και εχουν....

Το θεμα ειναι οτι το tearing που εβλεπα σε 2 παιχνιδια που παιζω. με τον 12.1 εφυγε -παλι- οποτε μια χαρα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω χθες έκανα πολλά τεστς. Με τα profiles πάνε καλύτερα στο σύστημά μου. Δοκίμασα χωρίς και ήταν χάλια.

Πάντως δεν πάνε τόσο καλά στη σειρά 5ΧΧΧ όπως στην 6ΧΧΧ.

Έχω σκαμπανεβάσαματα στο gpu load και σε πίστες που έπαιζα με όλα τέζα μια χαρά συνέχεια πάνω από 60, τώρα βλέπω και κάτι 20αρια οπότε αναγκάζομαι και ρίχνω settings.Μαλλον θα ξαναπάω στους 11.12 που είχα πριν. Βέβαια σε σχέση με τους 12.1 preview της Amd είναι πολύ καλύτεροι...

Πάντα μιλάω για bf3...

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

Έγινε επεξεργασία από KostasNK
Link to comment
Share on other sites

Μηπως ειναι καλυτερα να δοκιμαζες εσυ και να μας ελεγες για τυχον διαφορες ;

Ναι εννοείται, απλά θέλω να μου πει κάποιος το εξής: Πέρασα τους 8.932 με Express Install και από ότι είδα δεν έχουν περαστεί τα ενσωματωμένα CAP. Τώρα για να περάσω αυτά τα CAP, μπορώ να κάνω Custom Install και να τα τσεκάρω (custom install πάνω από το express install δηλαδή) χωρίς να χρειαστεί να τους ξηλώσω και να το κάνω όλο από την αρχή;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.