Jump to content



The ATi Catalyst Driver thread.


Recommended Posts

μηπως βιαστηκες ? με profiles ισως αλλαζε εντελως το σκηνικο :)
Μα το bf3 σε μενα τουλαχιστον ειναι unplayable. Ξαναγυρισα στους 11.11 που ειχε δωσει ο atiman. Εν αναμονη των πρωτων 11.12
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια, έχω το pc της υπογραφής μου και το Catalyst 10.12

Δεν είχα κανένα πρόβλημα. Τώρα που έβαλα το COD MW3, όταν έφτασα στο 22,2% με πετάει στην αρχίκή του παιχνιδιού και μου λεει "Reliable command buffer overflow". Αν το ξαναβάλω να παίξω πάλι μου το πετάει ακριβώς στο ίδιο σημείο.

Είναι θέμα των Drivers? ή παίζει κάτι άλλο;

Link to comment
Share on other sites

Original το game?

Δεν φταινε οι drivers.

Ειναι glitch του παιχνιδιου.

Υπαρχει fix γιαυτο - νομιζω διορθωθηκε στo legit copy-

Αν εχεις πειρατικη κοπια, λυπαμαι, βαση κανονων δεν μπορω να σε βοηθησω.

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

Ακριβως.

Με σκετους τους hotfix το bf3 εχει αρκετα frame drops.

Μετα την εγκατασταση ομως του 11.11 cap 2 το παιχνιδι παει νερο.

[MENTION=2962]zpaf[/MENTION]

εισαι ο πρωτος και με διαφορα :worship::worship::worship:

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως.

Με σκετους τους hotfix το bf3 εχει αρκετα frame drops.

Μετα την εγκατασταση ομως του 11.11 cap 2 το παιχνιδι παει νερο.

Περασα τους πρωτους 11.12 με τα CAP2 ενσωματωμενα και παει σφαιρα :)
Link to comment
Share on other sites

Για το Battlefield 3 οι μονοί drivers που μου τρέχει χωρίς σπασίματα και ms και χαλια αίσθηση στο 6950 CF ειναι οι 11.10 preview 3.

Εχω δοκιμάσει ολους τους μετέπειτα... με profile και χωρίς... το παιχνίδι ειναι unplayable με 80fps 2560x1600 , AA off , hight και 2 ultra settings

Link to comment
Share on other sites

Για το Battlefield 3 οι μονοί drivers που μου τρέχει χωρίς σπασίματα και ms και χαλια αίσθηση στο 6950 CF ειναι οι 11.10 preview 3.

Εχω δοκιμάσει ολους τους μετέπειτα... με profile και χωρίς... το παιχνίδι ειναι unplayable με 80fps 2560x1600 , AA off , hight και 2 ultra settings

Δεν εισαι ο μονος.

It working like **** on bf3 @ 6990+6970, with or without caps. Best driver for me was 11.10 prev 3 but after the patch gpu usage went down to 65%, don´t know which driver to install now.

Assassins Creed Revelations, Batman Arkham City, Skyrim, Crysis 2, The Witcher 2, all broken crossfire profiles, sigh... my fault for trusting amd once again.

Guru3D.com Forums - View Single Post - AMD Catalyst 11.11a "Performance Driver" (8.911.1 November 18)

Μου κανει παντως μεγαλη εντυπωση μιας και με το τελευταιο patch η Dice εφτιαξε τα προβληματα στο eyefinity και παιζω στα 3240x1920 με 60 καρε avg με απροσμενα καλη αισθηση.

Link to comment
Share on other sites

Περασα τους πρωτους 11.12 με τα CAP2 ενσωματωμενα και παει σφαιρα :)

Συμφωνώ απόλυτα! Πριν λίγο τους πέρασα και έπαιξα ένα μισάωρο caspian border large conquest και είναι οι πιό γρήγοροι που έχω δοκιμάσει μέχρι σήμερα.Συνέχεια πάνω από 60 fps και συχνά πάνω από120...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.