Jump to content



The ATi Catalyst Driver thread.


Recommended Posts

[MENTION=2962]zpaf[/MENTION]

το δοκιμασες ειδες καποια διαφορα γιατι ρε συ λεει δεν ειναι της amd

(UNOFFICIAL 11.9 CAP4 - This CAP was not provided directly by AMD)

αλλα αν δουλευει >ποιος νοιαζεται

Μην κολλας φιλε μου.

Εγω το εβαλα ειδα οτι παει καλυτερα και το αφησα.

Το καθε setup εχει και τις ιδιαιτεροτητες του οποτε το βαζεις και βλεπεις αν σου καθησει καλα ή οχι.

Link to comment
Share on other sites

τυχαια δοκιμασα το battlefield 3 με τους 11.8.το παιχνιδι πεταει.ειμαι απο 130-190 καρε με ρυθμισεις ultra.ολα αυτα με trifire 6990+6970.με τους 11.10 preview 3 εβλεπα μεχρι 90 καρε..

Τόσο μεγάλη διαφορά; Να δοκιμάσει και κανένας με κάρτες 5ΧΧΧ cf να δούμε αν ισχύει και για τη σειρά 5 όχι μόνο για την 6...

:)

Link to comment
Share on other sites

οντως μεγαλη διαφορα.το εβλεπα και δεν το πιστευα.η δοκιμη ηταν εντελως τυχαια γιατι αναγκαστηκα να περασω ενα image του λειτουργικου που ειχε μεσα τους 11.8...

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με βοήθησε πολύ στο dead island. Τριπλασιάστηκαν περίπου τα frames. Εκεί που σε 2560χ1440 με 4mb textures, 82,5 μοίρες fov και όλα στο full είχα περίπου 60-70 fps, τώρα σε ίδια λεπτομέρεια αλλά 2560χ1600 και με 75 μοίρες fov έχω από 180 έως 250. Αυτό τον οδηγό τον περίμενα από την πρώτη μέρα που κυκλοφόρησε το παιχνίδι και είχα προβλήματα επιδόσεων.

Link to comment
Share on other sites

Ισχυει...

Ο 11.9 και ο 11.10 εχουν διαφορετικο OpenGL driver.

Είπα και εγώ...

Είναι δυνατόν με trifire να ζορίζεται το σύστημα στο bf3...

Άντε να γυρίζουμε πάλι στους 10.8...

Εκτός αν στους επόμενους που θα βγουν αύριο το φτιάξετε,οπότε για μιά μέρα, μην αλλάζω drivers!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.