Jump to content



The ATi Catalyst Driver thread.


Recommended Posts

@NikosD

Αγαπητε Νικο, δεν μπορεις να εχεις και την πιτα ολοκληρη και τον σκυλο χορτάτο!

Εισαι αγενης και ειρωνικος και με αυτη τη συμπεριφορα δεν θα καταφερεις τπτ εδω και γενικα

στην ζωη σου!

Δεν κερδιζεις κανενος τον σεβασμο με το κραξιμο σου!

Και θα σου συνιστουσα να εισαι ευθης στα λογια σου και να αφησεις τα υπονοουμενα αμα θες να λεγεσαι "ανδρας"

Βρε Andypandy, από που κατέβηκες εσύ?

Δίνεις και συμβουλές για το πως θα πετύχω στην ζωή μου ?

Πόσο χρονών είσαι αγοράκι μου ? Η μαμά σου το ξέρει ότι μπαίνεις εδώ και δίνεις και συμβουλές ?

Άκου φιλαράκο, αυτά στους φίλους σου.

Ακόμα δεν βγήκες από το αβγό σου και έμαθες να δίνεις συμβουλές.

Έχεις τόσο μεγάλη ιδέα για τον εαυτό σου, που πιστεύεις ότι γράφω για να κερδίσω τον σεβασμό σου ?

Και με συμβουλεύεις εμένα να είμαι ευθύς, που από το πρώτο μου Post τα λέω όλα τσεκουράτα, στο σταυρό χωρίς να μασάω τα λόγια μου.

Τι πίνεις ρε φίλε?

Όσο για το σχόλιο για τον ανδρισμό, αυτό θα το πάρεις και θα το βάλεις εκεί που ξέρεις. Ξέρεις εσύ...(υπονοούμενο)

Έγινε επεξεργασία από NikosD
Link to comment
Share on other sites

Αγάπες,

Εν χριστώ ειρήνη θα ήθελα, όχι προσωπικές επιθέσεις και fanboyισμούς για να μην χαλάσουμε τις καρδιές μας τώρα που και τα Χριστούγεννα είναι κοντά.

Link to comment
Share on other sites

Ποια εκδοση ακριβως? Δεν ειναι ιδιοι με τους official.

Υπαρχουν στην database και ο 10.4a και ο 10.4b.

Αν και έβαλα τους official. Έχω την εντύπωση ότι είχα τους a πριν το αιφνίδιο format μου. Ήταν αυτοί με τους οποίους όλοι έμειναν ικανοποιημένοι στο Bad Company 2 αν αυτό λέει κάτι. :p

Link to comment
Share on other sites

ευτυχως που ρωτησα την AMD, και μου φυγε καθε αμφιβολια οτι το hdmi, ειναι κατωτερο απο το dvi-vga σε PC...

HDMI output is not as good as VGA or DVI. It is an upgrade to the older Svideo output, it supports higher resolutions than Svideo out did but is still an output designed for video playback, txt can appear blurry.

Link to comment
Share on other sites

ευτυχως που ρωτησα την AMD, και μου φυγε καθε αμφιβολια οτι το hdmi, ειναι κατωτερο απο το dvi-vga σε PC...

HDMI output is not as good as VGA or DVI. It is an upgrade to the older Svideo output, it supports higher resolutions than Svideo out did but is still an output designed for video playback, txt can appear blurry.

:woot::nada::help1::wall::wall::wall::tomato::hang2::mamba::to_pick_ones_nose::giveup::suicide2::suicide:

[ame]http://en.wikipedia.org/wiki/HDMI[/ame]

HDMI is electrically compatible with the signals used by Digital Visual Interface (DVI), no signal conversion is necessary, nor is there a loss of video quality when a DVI-to-HDMI adapter is used.
Έγινε επεξεργασία από ArisG
Link to comment
Share on other sites

:woot::nada::help1::wall::wall::wall::tomato::hang2::mamba::to_pick_ones_nose::giveup::suicide2::suicide:

ΗDMI = DVI + sound + HDCP

xaxaxa...τουλαχιστον δεν κανουν λαθη τα ματια μου, ουτε τα ατομα της AMD...τωρα μην θεωρουμε και την wikipedia αξιοπιστη πηγη, γιατι θα αυτοκτονησω κι εγω, εκει μεσα γραφει οποιος θελει, οσοι το θελουν...τοσο απλα... :)

Εμεις τι λεγαμε δηλαδη εδω και τοσα ποστ?

αν αναφερεσε σε μενα, προφανως, εγω ειχα εστιασει σε γενικο προβλημα της τηλεορασης, αλλα δεν σκεφτηκα οτι σε θεμα μικρολεπτομερων χαρακτηρων υστερει η μια συνδεση στην αλλη...αυτο εψαχνα... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.