Jump to content



The ATi Catalyst Driver thread.


Recommended Posts

Η αποψη σου Nephilim ειναι σωστη οσο παραμενει αποψη.

Ο χαρακτηρισμος ομως που αποδιδεις (συμμεριζοντας τον) ειναι κατα εσενα και ισως για μια μεριδα χρηστων σωστος, αλλα ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΕΓΩΙΣΤΙΚΟΣ.

Εαν υπαρχει η αισθηση οτι ο 10.6 χαλαει αυτα που σας αρεσαν, τοτε παραμεινετε στον 10.Χ. Ποιο ειναι το προβλημα?

Θα βελτιωθουν αυτα που πρεπει να βελτιωθουν, ειναι σιγουρο.

P.S Επιτρεψτε μου τωρα να χαρω για λιγο τα Ελληνικα νερα και τις διακοπες μου. Θα τα πουμε με νεοτερα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ε κοιτα τωρα ατιμαν..δλδ βγαζεις ενα οδηγο καινουργιο και χαντακωνεις σε φρειμς ενα παιχνιδι με τις μεγαλυτερες πωλησεις τον τελευταιο καιρο?..ελεος..ειναι για κλαματα τα τυπακια κατε εμε

Link to comment
Share on other sites

Οχι αγαπητε μου.

Βγαζεις εναν νεο οδηγο που εχει εναν στοχο.

Δεν χαντακωνεις τιποτα , δεν υποχρεωνεις κανεναν, δεν καταργεις τιποτα.

Πετυχαινεις τον στοχο σου, αυτον που εχεις ορισει ως στοχο.

Για να μιλαμε ομως κοιτωντας την αληθεια καταματα, καλο θα ηταν το παιγνιδι οπως λες με τις μεγαλυτερες πωλησεις να σεβονταν πρωτα εκεινο τον εαυτο του.

Link to comment
Share on other sites

Η αποψη σου Nephilim ειναι σωστη οσο παραμενει αποψη.

Ο χαρακτηρισμος ομως που αποδιδεις (συμμεριζοντας τον) ειναι κατα εσενα και ισως για μια μεριδα χρηστων σωστος, αλλα ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΕΓΩΙΣΤΙΚΟΣ.

Εαν υπαρχει η αισθηση οτι ο 10.6 χαλαει αυτα που σας αρεσαν, τοτε παραμεινετε στον 10.Χ. Ποιο ειναι το προβλημα?

Θα βελτιωθουν αυτα που πρεπει να βελτιωθουν, ειναι σιγουρο.

P.S Επιτρεψτε μου τωρα να χαρω για λιγο τα Ελληνικα νερα και τις διακοπες μου. Θα τα πουμε με νεοτερα.

Μα για ποιον εγωισμο μιλας?

Αυτο που ειπε ο gbak.

Αυτη τη στιγμη εχει δωσει κατι εκατομμυρια αντιτυπα το BC2.

Ουσιαστικα προκειται για τον πιο "hot" τιτλο των τελευταιων μηνων.

Ειναι τεραστιο λαθος της ΑΤΙ να "πειραματιζεται" ΤΩΡΑ και με το συγκεκριμενο παιχνιδι.

Απο τον τελευταιο driver ως τωρα ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΤΕΙ UPDATE στο παιχνιδι.

ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΧΑΛΑΕΙ.

Οσο για να μεινω σε αυτον που ειμαι, οκ δεκτον αλλα εγω πχ θελω τα νεα features του 10.6 που αφορουν το video + τις οποιες βελτιωσεις τα υπολοιπα games.

Kαλα μπανια.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω.

Ενα μονο θα πω,,

Τα "τυπακια" εκαναν τεραστιες και υπερανθρωπες προσπαθειες για να πετυχουν αυτες τις βελτιωσεις και ξερουν πολυ καλα αυτο που κανουν. Οποιος νομιζει οτι πατας ενα κουμπι και γινονται ολα αυτοματα πλαναται πλανην οικτραν.

Υπαρχει η διαβεβαιωση οτι βγαινει patch για το BC2, η καλοκαιρινη περιοδος προσφερεται για δοκιμες λογω μειωμενης ενασχολησης, αλλιως ολα αυτα θα πηγαιναν λιγο πιο περα σε χρονο.

Link to comment
Share on other sites

παιδια,ηρεμηστε.Ολοι ξερουμε πως το bfbc2 δεν ειναι και οτι πιο φιλικο προς τον χρηστη και ιδιαιτερα προς τον υπολογιστη.και κατα τη γνωμη μου το bfbc2 ειναι κακογραμμενο και επισης μας εχει γραμμενους να μην πω που.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι ο ATiman είχε πει ότι δεν ασχολήθηκαν με το BC2, γιατί θα βγει patch από την άλλη μεριά που θα διορθώνει το πρόβλημα. Οπότε ουσιαστικά επικεντρώθηκαν μάλλον σε όλα τα άλλα εκτός από αυτό.

Και θα συμφωνήσω στην άποψη, δεν σου κάνει ο νέος driver; Μείνε στον παλιό, που είναι το πρόβλημα; Εγώ είμαι ακόμα με τον 10.5 του ATiman και είμαι ευχαριστημένος :p

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι ο ATiman είχε πει ότι δεν ασχολήθηκαν με το BC2, γιατί θα βγει patch από την άλλη μεριά που θα διορθώνει το πρόβλημα. Οπότε ουσιαστικά επικεντρώθηκαν μάλλον σε όλα τα άλλα εκτός από αυτό.

Αν δεν ασχοληθηκαν ΠΩΣ εγινε χειροτερο?

Και θα συμφωνήσω στην άποψη, δεν σου κάνει ο νέος driver; Μείνε στον παλιό, που είναι το πρόβλημα; :p

Οσο για να μεινω σε αυτον που ειμαι, οκ δεκτον αλλα εγω πχ θελω τα νεα features του 10.6 που αφορουν το video + τις οποιες βελτιωσεις τα υπολοιπα games.

Kαι οχι τα τα hotfix δεν ειναι αποδεκτη λυση

Link to comment
Share on other sites

παιδια,ηρεμηστε.Ολοι ξερουμε πως το bfbc2 δεν ειναι και οτι πιο φιλικο προς τον χρηστη και ιδιαιτερα προς τον υπολογιστη.και κατα τη γνωμη μου το bfbc2 ειναι κακογραμμενο και επισης μας εχει γραμμενους να μην πω που.

Διαφωνώ κάθετα οριζόντια διαγώνια και προς όποια κατεύθυνση θέλεις...βάλε άλλη μία 5850 και τους 10.4 του atiman.. αμέσως 100 fps.. έτσι για την πλάκα..

Link to comment
Share on other sites

Διαφωνώ κάθετα οριζόντια διαγώνια και προς όποια κατεύθυνση θέλεις...βάλε άλλη μία 5850 και τους 10.4 του atiman.. αμέσως 100 fps.. έτσι για την πλάκα..

και τωρα πιανω 100fps μερικες φορες στιγμιαια.δεν χρειαζομαι δευτερη καρτα.και δεν το ειπα για τα frames.στα κρασαρισματα και σε χιλια αλλα προβληματα που προκαλει το παιχνιδι.

Link to comment
Share on other sites

και τωρα πιανω 100fps μερικες φορες στιγμιαια.δεν χρειαζομαι δευτερη καρτα.και δεν το ειπα για τα frames.στα κρασαρισματα και σε χιλια αλλα προβληματα που προκαλει το παιχνιδι.

Ολα αυτα που λες τι σχεση εχουν να κανουν με τους Ati Drivers ?

Link to comment
Share on other sites

στο οτι κατα τη γνωμη μου δεν φταινε αυτοι για τα κουσουρια του καθε παιχνιδιου.δεν υπαρχει λογος να τους καταδικαζουμε.

Ρε δεν καταλαβαινετε τι λεω?

Η ΕΚΔΟΣΗ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ DRIVER ΜΕΧΡΙ ΑΥΤΟΝ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ.

ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑΝ.ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑΝ ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.

Link to comment
Share on other sites

ε τοτε μαλλον ισχυει οτι και στην ζωη.δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα.φτιαξαν καποια αλλα προβληματα και μαλλον αναγκαστηκα χαλασαν καποια αλλα.δεν νομιζω να τα χαλανε επιτηδες.αφου λενε ομως οτι θα βγει και fix.γιατι τρελενεσαι???

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kαι εμενα δεν μου αρεσει που χανω στο bc2, αφου ειναι το μονο που παιζω τωρα τελευταια, ΑΛΛΑ μπορουμε να παμε πισω στον 10.4-10.5 και ολα ΟΚ...

20070902-facepalm1.jpg

Οσο για να μεινω σε αυτον που ειμαι, οκ δεκτον αλλα εγω πχ θελω τα νεα features του 10.6 που αφορουν το video + τις οποιες βελτιωσεις τα υπολοιπα games.

Link to comment
Share on other sites

Χαλάρωσε λίγο φίλε Nephilim, συμφωνώ απόλυτος μαζί σου.. κατεβάζω τους 10.4 γιατί έχει αρχίσει να μου την δίνει στα νεύρα όλη αυτή η ιστορία με τους drivers...

Χαλαροτατος ειμαι φιλτατε απλως λεω 2 σελιδες το ιδιο πραγμα.

Γιαυτο το γραψα ξανα και ξανα με μεγαλα και bold μπας και οσοι δεν καταλαβαινουν τι λεω, το καταλαβουν.

Διαβαζω οτι θα βγει ο 10.6s driver που θα ειναι ολα παλι "μελι-γαλα".

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.