Jump to content



προβλημα με java


chaosmaster

Recommended Posts

Καλημερα παιδια.Εχω κανει format στον υπολογιστη μου κ εχω εγκαταστησει την τελευταια εκδοση του προγραμματος java.Οταν παω ομως να μπω σε σελιδες η προγραμματα που απετουν java μου εμφανιζονται προβληματικα η κ μερικεσ φορεσ καθολου.Τι μπορω να κανω?Ευχαριστω:nuke:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από chaosmaster

Καλημερα παιδια.Εχω κανει format στον υπολογιστη μου κ εχω εγκαταστησει την τελευταια εκδοση του προγραμματος java.Οταν παω ομως να μπω σε σελιδες η προγραμματα που απετουν java μου εμφανιζονται προβληματικα η κ μερικεσ φορεσ καθολου.Τι μπορω να κανω?Ευχαριστω:nuke:

Επίσης μπορεί ο browser σου μπορεί να θέλει να εγκαταστήσεις κάποιο συγκεκριμένο πακέτο ..

Για κοιτά το

Link to comment
Share on other sites

εκανα format και το κσαναεβαλα.Το δοκιμασα κ δουλευε.Το κουφο ειναι οτι οταν εβαλα το norton systemworks 2006 μου εκανε κολπα κ μετα τιποτα.Γι αυτο παρακσενεβομαι

ξ=κσ

edit man...........

Link to comment
Share on other sites

έκανες φορματ και το ξαναεβαλες??lol δικός μου είσαι κι εσυ? (ότι δε μας δουλεύει για οποιονδπήποτε λόγο κάνουμε φορματ και μετά είναι όλα μια χαρα:p )

όταν λες ότι μετά τα διάφορα κόλπα δε σου έκανε τπτ τι εννοείς??

Link to comment
Share on other sites

λεω οτι αρχιζε να μου δειχνει τις σελιδες που απετουσαν java μισες κ μετα δεν τις φορτωνε.μεσα σε μια μερα 4 format για τον συγκεκρημενο θεμα αλλα τιποτα.μπορω να εχω βοηθεια πριν τον πεταξω απο το μπαλκονι?

Link to comment
Share on other sites

ρε lala μπηκα στην σελιδα που μου ειπες αλλα δεν μπορω να βρω το αρχειο που μου ειπες.τι ακριβως ειναι αυτο κεσ γραψε εαν μπορεισ σε παρακαλω την σελιδα ακριβως για να το κατεβασω

Link to comment
Share on other sites

https://sdlc6b.sun.com/ECom/EComActionServlet;jsessionid=9C354B8DC8C878C9B7111099B5232CDF

επέλεξε αυτό που θες και ανάλογα με το λειτουργικό σου..επίσης πρέπει πρώτα να βάλεις accept the license agreement ,αλλιώς μην αναρωτηθείς γιατιί δεν κατεβαίνει:p

Link to comment
Share on other sites

Αν χρησιμοποιείς winxp, ρίξε μια ματιά μήπως έχεις εγκατεστημένο ένα update της Microsoft το kb912812 που διαχειρίζεται με ένα νέο τρόπο τα activeX (κατεβαίνει αυτόματα και από το update των xp) και αν ναι τότε κάντο uninstall. Αναμένεται να κυκλοφορήσει σε λίγο καιρό νέο που να διορθώνει αυτό το πρόβλημα είναι ήδη γνωστό σε αυτούς. Εμένα μου στοίχισε ένα corrupt συστοιχίας raid με 250gb δεδομένα και καμια 10αρια format μεχρι να βρω τι φταιει

Link to comment
Share on other sites

οχι . Μπες control panel>προσθαφαιρεση προγραμματων>κανε κλικ στο προβολη ενημερωσεων και στειλτω το γαμ@#%&***... (συνχωρεστε με αλλα το εψαχνα κανα 3μηνο)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.