Jump to content



Πρόβλιμα με SINGULAR ACCOUNTANT, χάσιμο δεδομένων


LordOfRings

Recommended Posts

Ενας φίλος Λογιστής χρησιμοποιέι το Singular ACCOUNTANT ..

Βάζοντας την νεοτερη έκδοση κάτι πείραξε μου έιπε και χάθηκαν ολα τα δεδομένα.

Υπαρχει κανενας τρόπος να τα βρεί η κανενας ειδικός σε τέτοια θέματα ?

αν δεν τα βρέι θα καεί .. :jump:

Link to comment
Share on other sites

Οχι vag δεν εχει να κανει με κατι τετοιο,

τα δεδομενα του accountant ειναι στην SQL, συνηθως μια βαση δεδομενων, απλα δεν εχει κανει συνδεση του client με την SQL, πες του να ηρεμησει, δε χαθηκε τπτ, απλα να καλεσει ενα τεχνικο να το κανει σωστα εγκατασταση! :)

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να μου εξηγησει καποιος πως η αναβαθμιση του accountant μπορει να πειραξει βαση δεδομενων της SQL?

επειδη εχω κανει ουκ ο λιγες φορες εγκατασταση του εν λογω προγραμματος σας λεω οτι δεν εχει πειραχθει η βαση δεδομενων απο μια απλη αναβαθμιση.......

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SlotKiller

Μπορει να μου εξηγησει καποιος πως η αναβαθμιση του accountant μπορει να πειραξει βαση δεδομενων της SQL?

επειδη εχω κανει ουκ ο λιγες φορες εγκατασταση του εν λογω προγραμματος σας λεω οτι δεν εχει πειραχθει η βαση δεδομενων απο μια απλη αναβαθμιση.......

Απο οτι μου είπε κατι πείραξε κατα την αναβάθμιση και τώρα τον πήγε σε εναν τεχνικό απο εκει που πήρε τον υπολογιστή και προσπαθεί να τον φτιάξει.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από LordOfRings

.... κατι πείραξε ....

H αιώνια φενάκη. Όταν δε ξέρεις κάτι, δεν το πειράζεις. Φωνάζεις να στο πειράξουνε. Αλλά θα μου πείτε τώρα κοντός ψαλμός αλληλούια. Πάντως αν πάρει την Singular επιμένω ότι ίσως βρεθεί άκρη

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.