Jump to content



vista problems


figo

Recommended Posts

sorry για ενα ακομη post για vista αλλα εχω βαλει εδω κ 2 μερες τα vista 5308 ολα καλα κ με την καρτα γραφικων κ με ολο γενικα το συστημα περα απο ενα προβλημα με την καρτα ηχου,

καθε φορα που ειναι να κλεισει το Pc πεταει bsod αλλα αν κ αυτο ψιλοανεκτο δεν εχω καταφερει ακομα να κανω κ τα 4 ηχεια να δουλεψουν, μονο τα 2 μπροστα βγαζουν ηχο

ειχε κανεις παρομοιο προβλημα?

η καρτα ηχου ειναι η creative sound blaster live 5.1

να πω πως με τους drivers των xp εχω μονο στερεο ηχο κ δε μπορω να κανω τα τεστ για quadraphonic

κατεβαζοντας καποιους modded drivers στα τεστ ακουγονται κ τα 4 ηχεια αλλα παλι στο winamp παιζουν μονο τα 2, ο media player 11 δεν μπορει να αναπαραγει κανενα κομματι για να ξερω αν φταιει μονο το winamp :dots:

Link to comment
Share on other sites

'Οχι ρε φιλε Σωτηρη ειμαι beta tester απλως βαριομουν να ψαχνομαι με τα forum της mcsoft και εχω προβλημα επικοινωνιας με το error report k to update τα οποια δεν κανουν τπτ απολυτως...:p παντως αν θελετε μια μινι ενημερωση, χωρις να τρεχω καποιο προγραμμα χρησιμοποιουν 600-700 mb μνημης...:confused: :confused: :confused:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από figo

χωρις να τρεχω καποιο προγραμμα χρησιμοποιουν 600-700 mb μνημης...:confused: :confused: :confused:

:confused::TD: Φαντάσου να τρέξεις κανα photoshop, με ανοιχτό το WMP και τον firefox :p Αυτό κι αν είναι bug !!!!

Link to comment
Share on other sites

Ετοιμαστείτε.... 2GB για κανα office και 4GB για gaming.... Αυτά είναι.... Ποτέ μη σώσω και δω 3D desktop. Και η taskbar των XP μια χαρά είναι... Να καταργούσαν τουλάχιστον τη registry, να λεγα ότι κάτι σοβαρό έκαναν...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.