Jump to content



Προβλημα με ιους και windows update!!


Lewnidas

Recommended Posts

Ρε παιδια εχω τρελλα8ει ,,οποτε απενεργοποιω το firewall μου πεταγονται καμια δεκαρια ιοι σπαιγερς κτλ,για να ειμαι ειλικρινης χρησιμοποιησα ενα τελεφτεο πατς για validitiaon tool το οποιο δεν εκανε τιποτα συγκεκριμενα sto windows update ολο μου ειναι off oti kai να κανω,υπαρχει περιπτωση να μου κανει καποια επι8εση η μικροσοφτ μετα τη παρανομη κινηση που εκανα?

Εχω βαρε8ει να κανω φορματ διοτι ολα τα προβληματα με τους ιους μου δημιουργουνται μετα απο το update pou kanv toy validiation tool poy kanω :(

Αναγνωριζω οτι μιλαω για οχι νομιμες διαδικασιες και οτι μπορει να σβηστει το ποστ μου απλως 8α η8ελα μια γνωμη διοτι to pc cillin 2k6 kai to spybot olo viruses kai spyware moy briskoyn kai μαλιστα το κουφο ειναι οτι μου ερχονατει και κατι μικρα .exe αρχεια τα οποια εγκα8ιστονται στο c: απο μονα τους και η επι8εση συγκερκιμενα αρχιζει οταν απενεργοποιω το φαιργαλ η το αλλαζω απο χαι σε μεντιουμ .αν υπαρχει καποια λυση 8α με βοη8ησετε πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.