Jump to content



Crysis


knight_77

Recommended Posts

γιατι στο εικονιδιο με το ανθρωπακι, τεταρτη στηλη, δεν μπορω να παιξω?.....

Οσοι server εχουν αυτο , δεν με συνδεει!..

ξερει κανεις τι ειναι?.....

Σε ολους αυτους, εχει το anticheat on και θελω να παιξω χωρις cheat.....

post-7458-1416073277,6935_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DJD [Σήμερα, στις 11:17]

Πως να μπω ρε; Αφού το Πλαίσιο δεν έχει αξιωθεί να μου το φέρει ακόμα.. :rant: :rant: :rant:

Φωτια στα σπιτια της DFI!!!!! (και του ΠΛΑΙΣΙΟΥ!!) :TD: :TD: :TD:

Που το θυμηθηκα...

:hehe: :hehe:

Ρε σεις, εχω μαζεψει μονο το 70% των.... χρηματων για το αγορασω... Υπολογιζω σε 1-2 μερες ακομα να κατεβουν και τα υπολοιπα χρηματα και να αξιωθω να το παιξω κι εγω.

Με την Χ1900 ΧΤ στα 1400χ900 θα σερνεται? Να χτυπησω 8800GT?

Εχω αρχισει να βλεπω και σπασιματα σε κατι witcher και ψηνομαι για κατι value for money. 8800gts 512 δεν βλεπω λογο να αγορασω για τo gaming που κανω

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN [Σήμερα, στις 11:45]

Φωτια στα σπιτια της DFI!!!!! (και του ΠΛΑΙΣΙΟΥ!!) :TD: :TD: :TD:

Που το θυμηθηκα...

:hehe: :hehe:

Ρε σεις, εχω μαζεψει μονο το 70% των.... χρηματων για το αγορασω... Υπολογιζω σε 1-2 μερες ακομα να κατεβουν και τα υπολοιπα χρηματα και να αξιωθω να το παιξω κι εγω.

Με την Χ1900 ΧΤ στα 1400χ900 θα σερνεται? Να χτυπησω 8800GT?

Εχω αρχισει να βλεπω και σπασιματα σε κατι witcher και ψηνομαι για κατι value for money. 8800gts 512 δεν βλεπω λογο να αγορασω για τo gaming που κανω

Καταρχάς να κάνεις edit σε Ελληνικά . [πάντα ηθελα να το πώ αυτο . οχι σε οποιον οποιον ομως.... σε σενα.]

Η 1900χτ ισως την παλέψει σε τπτ low προς medium , μια 8800gt ομως είναι must αν θελεις να συνεχίσεις την τέχνη του gayming.

εδιτ Τώρα θυμήθηκα πως παρόμοιο συνδιασμό δοκίμασε και ο snips [χ1900χτ & cry] οποτε θα μπορει να μας πει σίγουρα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zarras [Σήμερα, στις 11:18]

Louris7 το σηματακι αυτο ειναι του punk buster, φανταζομαι το εχεις ενεργοποιημενο και εσυ, αλλιως δεεεν

Δηλαδη?....punk buster ?....Τι ειναι αυτο, και πως το απενεργοποιω?....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN [Σήμερα, στις 11:45]

Ρε σεις, εχω μαζεψει μονο το 70% των.... χρηματων για το αγορασω... Υπολογιζω σε 1-2 μερες ακομα να κατεβουν και τα υπολοιπα χρηματα και να αξιωθω να το παιξω κι εγω.

Με την Χ1900 ΧΤ στα 1400χ900 θα σερνεται? Να χτυπησω 8800GT?

Εχω αρχισει να βλεπω και σπασιματα σε κατι witcher και ψηνομαι για κατι value for money. 8800gts 512 δεν βλεπω λογο να αγορασω για τo gaming που κανω

Κρίνοντας από την 7950GT σε 1920χ1200, θα παίζεις μια χαρα σε medium settings dr. SLN

(παρε PS3 να νιώCς! :hehe: )

Link to comment
Share on other sites

ναι λογικα σου δινει και serial...δεν εχω πολυκαταλαβει τωρα θα μπω να δω τι ακριβως παιζει...παντως εχουν πολλα να βγαλουν στην φορα...και το μουλτι μην βιαζεστε θα το σενιαρουν...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Louris7 [Σήμερα, στις 12:43]

Δηλαδη?....punk buster ?....Τι ειναι αυτο, και πως το απενεργοποιω?....

ειναι το προγραμμα που ειναι υπευθυνο για το anti-cheat της υποθεσης.

Δυστηχως αν σκεφτω το BF2 to punk buster δεν κανει ιδαιτερα καλη δουλεια

Aim-bot και walking through walls ητανε καθημερινο φαινομενο στο BF.

Απο την αλλη η ΕΑ το χρησιμοποιει κατα κορον.

Χρειαζεται να το εχεις ανοιχτο προκειμενου να συνδεθεις σε σερβερ που τρεχει punk buster.

Aλλη μια ηλιθιοτητα ειναι το το pb τρεχει ακομα και οταν εισαι απλως στα ....windows :(

Μπορεις να το δεις σαν Servive δε θυμαμαι το ονομα αλλα μολις το δεις θα το καταλαβεις.

Μεγιστη απατη λεω

Link to comment
Share on other sites

PnkbstrA.exe *32 λέγεται το service που τρέχει.

Mε τη 64bit έκδοση του Crysis δεν συνδέεται.

Αλλά μπορούμε να τρέξουμε την 32bit έκδοση του Crysis, όπου δεν υπάρχει πρόβλημα.

Αν δεν θέλουμε να τρέχει το service κάθε φορά που μπαίνουμε στα Windows, μπορούμε να το βάλουμε manual αντί auto.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zarras [Σήμερα, στις 15:07]

ειναι το προγραμμα που ειναι υπευθυνο για το anti-cheat της υποθεσης.

Δυστηχως αν σκεφτω το BF2 to punk buster δεν κανει ιδαιτερα καλη δουλεια

Aim-bot και walking through walls ητανε καθημερινο φαινομενο στο BF.

Απο την αλλη η ΕΑ το χρησιμοποιει κατα κορον.

Χρειαζεται να το εχεις ανοιχτο προκειμενου να συνδεθεις σε σερβερ που τρεχει punk buster.

Aλλη μια ηλιθιοτητα ειναι το το pb τρεχει ακομα και οταν εισαι απλως στα ....windows :(

Μπορεις να το δεις σαν Servive δε θυμαμαι το ονομα αλλα μολις το δεις θα το καταλαβεις.

Μεγιστη απατη λεω

Και απο που το κατεβαζουμε αυτο?.....

Εμενα καλο μου φαινεται ετσι οπως το ακουω παντως....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Athens2004

Καταρχάς να κάνεις edit σε Ελληνικά . [πάντα ηθελα να το πώ αυτο . οχι σε οποιον οποιον ομως.... σε σενα.]

Η 1900χτ ισως την παλέψει σε τπτ low προς medium , μια 8800gt ομως είναι must αν θελεις να συνεχίσεις την τέχνη του gayming.

εδιτ Τώρα θυμήθηκα πως παρόμοιο συνδιασμό δοκίμασε και ο snips [χ1900χτ & cry] οποτε θα μπορει να μας πει σίγουρα.

Δεν σέρνεται. Καλά πάει. Σε 1680 χ1050 χωρίς βέβαια AA και όλα στο medium είναι μαι χαρά. όχι super αλλά σε αρκετά καλό επίπεδο. Αν και κάποια στιγμή έβαλα και κάτι σε "HIGH" αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Efialtis [Σήμερα, στις 19:01]

Σε ρωτάει κατά την εγκατάσταση αν θέλεις να το βάλεις και αυτό.

Α στο cd δηλαδη...Οκ θα το ψαξω γιατι μαλλον πατησα οχι τοτε...:D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.