Jump to content



Crysis


knight_77

Recommended Posts

Στη photo του gbak παιζουνε ομως και δεντρα,βραχια,σκιες κτλ....

Τεσπα,ευελπιστω μπας και το final release του παιχνιδιου μαζι με

βελτιωμενους drivers βελτιωσει καπως τη κατασταση...

Link to comment
Share on other sites

Tα βράχια οι σκιες κλπ [που ειναι μακρια ;) ]ειναι πολύ πιο ελαφρια απο την βλάστηση οταν προχωράς και την φορτώνει ξεφορτώνει & επεξεργαζεται συνεχως η κάρτα

Link to comment
Share on other sites

εγω πιστευω θα το σενιαρουν το game γι αυτο ριξαν το ντεμο στην φορα...μεσα σε 20 μερες θα το φερουν στα ισια του...για την κανονικη εκδοση...δεν τους συμφερει ρε σεις θα χασουν πολλα λεφτα...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gbak

εγω πιστευω θα το σενιαρουν το game γι αυτο ριξαν το ντεμο στην φορα...μεσα σε 20 μερες θα το φερουν στα ισια του...για την κανονικη εκδοση...δεν τους συμφερει ρε σεις θα χασουν πολλα λεφτα...

το αναποδο πιστευω , σε 20 μερες θα φερουν τους drivers στο ισιαδι του crysis

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

το αναποδο πιστευω , σε 20 μερες θα φερουν τους drivers στο ισιαδι του crysis

Πώς; Ρίχνοντας ποιότητα για να χαρούν τα παιδάκια που θα παίζουν με όλα στο high;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gbak [Σήμερα, στις 12:31]

ναι ρε συ ελαφρως o/c η ultra..και ο q στα 3.6..παιζω απο 37 εως και 58 εχω δει σε high παντα....και στον πανικο αντε να με ριξει στα 30...

οχι απλα καποιοι ειπαν οτι παιζει χωμα...ημαρτον...

Στην ανάλυση αυτή τρέξε καλύτερα ένα bench και μη δημιουργούμε εντυπώσεις.

Με high όλα αν σου βγάλει 25 FPS μέσο όρο η Ultra με υπερχρονισμό, ευχαριστημένος να είσαι.

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε συ ελαφρως o/c η ultra..και ο q στα 3.6..παιζω απο 37 εως και 58 εχω δει σε high παντα....και στον πανικο αντε να με ριξει στα 30...

ΑΝ καταλαβα καλα εισαι σε high settings.

Γιατι αλλο High και αλλο Very High (vista).

Link to comment
Share on other sites

Αρχισα να την ξαναψάχνω με τις ρυθμίσεις γιατι μου κολλούσε και είδα πως ειχα καρφωμένο απο το cc ααΧ4 + αφ Χ8 [everyday css settings] απενεργοποίησα το aliasing και αφησα το aniso X 8

1280Χ1024 all high , c2d 3.53~ @ 2900pro 770-999[στα 1000 χαλαρωνουν αυτοματα τα timmings των μνημων - υποψιν κατοχοι 2900] 2χ1g 505 4-4-4-X vista ultimate 64 .

the lovely sky

crysis2007103114592523so6.jpg

land

crysis2007103114591703xs4.jpg

βλαστηση

crysis2007103114594369vy6.jpg

βλάστηση τρέχοντας [προσέξτε το οπλο]

crysis2007103115011962bu7.jpg

Δεν ξέρω τι tweaking μπορουν να κανουν απο την cryteκ , αν καταφέρουν να ανεβάσουν 10-15fps θα ειναι θαυμα πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.