Jump to content



Crysis


knight_77

Recommended Posts

Εγώ πάντος όχι ... δεν θα μας πει τιποτα το demo παραπάνω από το ότι οι κάτοχοι GTX/ULTRA να το χαρούν ως NG gaming experience, oι υπόλοιποι ας περιμένουν τον Μάρτιο-Απρίλιο για να το χαρούν...ειδικά στις αναλύσεις μας Βάιε (1900χ1200)...καληνύχτα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sstav

Εγώ πάντος όχι ... δεν θα μας πει τιποτα το demo παραπάνω από το ότι οι κάτοχοι GTX/ULTRA να το χαρούν ως NG gaming experience, oι υπόλοιποι ας περιμένουν τον Μάρτιο-Απρίλιο για να το χαρούν...ειδικά στις αναλύσεις μας Βάιε (1900χ1200)...καληνύχτα

Καλα,ναι, σε 1920x1200 που παιζουμε εμεις μαλλον τα πραγματα ειναι σκουρα....

Κατσε να το περασουμε ομως, να δουμε πως παει και εδω ειμαστε για να κλαψουμε :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από honda22

Και εμείς που είμαστε με 1280χ1024 πρέπει να τα βάψουμε μαύρα?

Δεν νομίζω.

Ξενύχτη σήμερα με βλέπω.

.....και 1024χ768 εγώ τα παίζω και τα βλέπω κ μια χαρά........άντε να δούμε........ειναι και ΣΚ........χχιιχιχ

Link to comment
Share on other sites

Το site crysisdemo.com δυστήχως έβαλε κάτι λίγες παραπάνω ωρίτσες μωρέ :mad:, μόλις το είδα παίδες...όποτε πάει για αύριο τέτοια ώρα το πράγμα.

’ντε να δουμε με τους λαλάκες. :mad:

Edit: ’κυρα τα παραπάνω. λεπτά λέει :o

2o Edit: Τελικά καλά λέω πάνω πάνω, αύριο το μεσημέρι θα βγει :mad: :mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

Παιχτηκε πουστια ..εγω θα το παιξω απο βδομαδα το demo στο pc της υπογραφης..γιατι παω θεσ/νικη..θα το βαλω στο pc που εχω εκει(Pentium 4,1600PRO)..

ουτε 5 fps δεν θα βγαζει με low κ ολα τα φιλτρα off..:mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

αρα όπως λεγότανε στο ea forum, με το που θα βγει οι pre orders θα το πάρουνε πρώτοι και μετα απο ενα 24 οι άλλοι. Ειπαμε και στις 15:00 το μεσιμερι. αρα απο αυριο το μεσιμερι θα γινει της Ποπης. ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Arxagelos [Σήμερα, στις 15:06]

αρα όπως λεγότανε στο ea forum, με το που θα βγει οι pre orders θα το πάρουνε πρώτοι και μετα απο ενα 24 οι άλλοι. Ειπαμε και στις 15:00 το μεσιμερι. αρα απο αυριο το μεσιμερι θα γινει της Ποπης. ;)

Ναι όντως σε 23 ώρες και 30 λεπτά (άλλαξε το countdown για τρίτη φορά)!!!! ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΡΕ!!! Για να βγει και να γίνει χαμός στα forums ότι σε αναλύσεις πάνω από 1600 δεν παίζει αξιοπρεπώς ούτε καν σε medium settings...δεν το συζητάω να ενεργοποιήσεις φίλτρα ή σε ultra high!

Τεσπα, κανείς από το thelab δεν το έχει προαγοράσεις ώστε σήμερα να κατεβάσει το demo και να μας πει εντυπώσεις; Αντε γιατι το χάνω το ενδιαφέρον μου σιγά σιγα...Μη σας πω ότι περιμένω περισσότερο τα Timeshift & MassEffect....Aρκετά με τα hypes και τις εντυπώσεις που θέλουν να δημιουργούν οι μανατζαρέοι των εταιρειών.... Είναι οι μόνοι που δημιουργούν καπνό χωρίς φωτιά (βλέπε ΑΤΙ2900 και χίλια δυο αλλά)!!!

Link to comment
Share on other sites

αντε ρεε σεις τι εγινε το φορεσε κανεις να μας πει??....εχω μεινει και χωρις νετ γ@μω την 4νετ

κανενας ανω γλυφαδα...να με τροφοδοτησει?? και πιο μακρια δεν με νοιαζει...:hehe:

Link to comment
Share on other sites

αστα ρε gbak... πακέτο φάγαμε σήμερα... αυριο το πανηγυράκι... αυτο το countdown οπως ειπε και sstav πιο πάνω εχει αλλαξει 3φορες... και ελπίζω να μην φάει και 4ο delay....τουλάχιστον προχωράει το hf2 ep2 κατι ειναι και αυτο....

EDIT: Δηλαδη αν τσιμπησω ενα preorder τωρα... θα μπορώ να κατεβάσω το demo asap? ψηνομαι..... :cool:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.