Jump to content



FSX Thread.


def

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

κάτσε ρε συ εγώ δλδ με τα χαρακτηριστικά υπολογιστή που έχω στην υπογραφή μου βάζω unlimited frame rate και όλα σχεδόν full και παίζει με 30 fps +. Δοκιμασε να βάλεις unlimitide frame rate και θα σου ανεβεί.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

λοιπον και με 4 γιγα το παιχνιδι σερνεται . ο ηχος παλι χαλια με το SP1 απορω πως ζηταει λεφτα για αυτο το πραμα η Μ$. τραγικα ελεεινο.

Γιωργο επειδη αυτες τις μερες το εψαχνα και γω πολυ αυτο το θεμα με την μνημη,απο καποιες συζητησεις με ενα φιλο που ασχοληται παρα πολυ και αυτος το προβλημα εστιαζεται στο DX10,δλδ οταν θα βγει το DX10 και με 2 gb ΜΝΗΜΗ,το παιχνιδι ολα στο φουλ θα παιζει σφαιρα,τοSIM-X ειναι γραμμενο με κοδικα μονο σε vista+dx10 γιαυτο σερνεται,ολα αυτα τα εμαθε απο εναν προγραμματιστη απο την Αμερικη το παληκαρι και μου τα ειπε, που ασχοληται με τα παιχνιδια,οποτε υπομονη

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από def

Γιωργο επειδη αυτες τις μερες το εψαχνα και γω πολυ αυτο το θεμα με την μνημη,απο καποιες συζητησεις με ενα φιλο που ασχοληται παρα πολυ και αυτος το προβλημα εστιαζεται στο DX10,δλδ οταν θα βγει το DX10 και με 2 gb ΜΝΗΜΗ,το παιχνιδι ολα στο φουλ θα παιζει σφαιρα,τοSIM-X ειναι γραμμενο με κοδικα μονο σε vista+dx10 γιαυτο σερνεται,ολα αυτα τα εμαθε απο εναν προγραμματιστη απο την Αμερικη το παληκαρι και μου τα ειπε, που ασχοληται με τα παιχνιδια,οποτε υπομονη

βαρεθηκα να ακουω δικαιολογιες για βιστα και DX10 και πρασινα αλογα (barcelona)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

βαρεθηκα να ακουω δικαιολογιες για βιστα και DX10 και πρασινα αλογα (barcelona)

μονο υπομονη μπορουμε να κανουμε

Link to comment
Share on other sites

παιδια το flightsim commander ειναι καταπληκτικο,το συνιστω για παιδια που ειναι λιγο προχωρημενα και ξερουν να κανουν ενα σχεδιο πτησης,περιεχει τα παντα,ΡΕΑΛΙΣΤΙΚΟΤΑΤΟ

Link to comment
Share on other sites

hi..., από ότι βλέπω υπάρχουν αρκετά άτομα εδώ που ασχολούνται με το fls-x πριν καμία Βδομάδα το ξεκίνησα και εγώ , ως τώρα έχω καταφέρει προσγείωσή με το 737 με σχετικά καλό καιρώ αλλά επειδή με ενδιαφέρει θα ήθελα να μάθω τι κάνουν τα τόοοοσα κουμπιά που έχει υπάρχει κάποιο βιβλίο να κατεβάζω η κάνα site που να εξηγούν ?

και αν υπάρχει το Concorde για το fls-x είναι το αγαπημένο μου αεροπλάνο

sorry για τα greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από msi [Σήμερα, στις 00:05]

hi..., από ότι βλέπω υπάρχουν αρκετά άτομα εδώ που ασχολούνται με το fls-x πριν καμία Βδομάδα το ξεκίνησα και εγώ , ως τώρα έχω καταφέρει προσγείωσή με το 737 με σχετικά καλό καιρώ αλλά επειδή με ενδιαφέρει θα ήθελα να μάθω τι κάνουν τα τόοοοσα κουμπιά που έχει υπάρχει κάποιο βιβλίο να κατεβάζω η κάνα site που να εξηγούν ?

και αν υπάρχει το Concorde για το fls-x είναι το αγαπημένο μου αεροπλάνο

sorry για τα greeklish

Οτι χρειαστείς το λεει στην αρχη της αποστολης στο tutorial.Θελει και λιγο μνημη απο μερους σου.Παιδια με το μηχανιμα υπογραφης παιζει με σχεδον ολα στο full πολυ καλα τωρα τι να σας πω.

Link to comment
Share on other sites

στο tutοrial λέει μόνο τα βασικά για να βγάλεις την αποστολή εγώ θέλω να μάθω και τα υπόλοιπά που έχει τι κάνουν πχ. στο 747 στην πάνω κονσόλα έχει πολλά κουμπιά τι κάνουν?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.