Jump to content



χάρτινα φακελάκια για cd?


cozzyz

Recommended Posts

Καλησπέρα!!! Ξέρετε απο που μπορώ να αγοράσω χάρτινα φακελάκια για cd? Σαν αυτά τα απλά που βάζουν τα δωρεάν cd οι εφημερίδες... Υπάρχει κάποιο online κατάστημα να στέλνει αντικαταβολή?

Ευχαριστώ :daisy:

Link to comment
Share on other sites

Νάστε καλά μάγκες! Μάκη ευτυχώς που μου είπες για τα connect γιατί τα βρήκα πριν λίγο και ημουν έτοιμος να τα παραγγείλω. AleX η disk impex στέλνει με αντικαταβολή? kunoobidi το cdmedia που είπες έχει site να ρίξω μια ματιά? Έβαλα cdmedia.gr αλλα μου έβγαλε ενα site για gamming...

Link to comment
Share on other sites

AMAN!!! Πως έγινε αυτό!!! Έψαχνα μια ώρα στο eshop και δεν βρήκα τιποτα. Πως τα ξετρύπωσες? Εγω στην κατηγορία αναλώσιμα έψαχνα ...

(πολύ καλή τιμή το eshop σε σχέση με τα άλλα και γλυτώνω και τα μεταφορικά λόγω του eshop point!) oeo! :)

Link to comment
Share on other sites

έχει και στο μαγαζί τζίνα νομίζω το λένε είναι χαμηλά στην πανεπιστημιου κοντά στην κασετεμπορικη αλλα όχι μέσα σε στοά αλλα επί τις πανεπιστημιου. καλές τιμές από ότι θυμάμαι αλλα δεν θυμάμαι να συ πω ακριβώς ποσο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, παίρνετε μια κόλα Α4 και τοποθετείτε πάνω το CD/DVD. Στην συνέχεια, διπλώνετε διπλώνετε συμμετρικα τον περισσευούμενο κενό χώρο. Στην συνέχεια, κόβουμε με ενα ψαλίδι τις άκρες (γωρίες) που κάνουν την θήκη μας να μοιάζει με πολύγωνο. Τέλος, τελειοποιούμε την το στρόγγυλο σχήμα της θήκης. Και voila, μια έτοιμη θήκη για οποιοδήποτε CD/DVD.

ΥΣ:Οσοι παιδεύεστε με την Α4, τυλίξτε το δισκάκι σε αλουμινόχαρτο.

btw: Κι εχω connect εχω

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dr.Paneas

Παιδιά, παίρνετε μια κόλα Α4 και τοποθετείτε πάνω το CD/DVD. Στην συνέχεια, διπλώνετε διπλώνετε συμμετρικα τον περισσευούμενο κενό χώρο. Στην συνέχεια, κόβουμε με ενα ψαλίδι τις άκρες (γωρίες) που κάνουν την θήκη μας να μοιάζει με πολύγωνο. Τέλος, τελειοποιούμε την το στρόγγυλο σχήμα της θήκης. Και voila, μια έτοιμη θήκη για οποιοδήποτε CD/DVD.

ΥΣ:Οσοι παιδεύεστε με την Α4, τυλίξτε το δισκάκι σε αλουμινόχαρτο.

btw: Κι εχω connect εχω

Μοντα "the τσιπης way" ??? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dr.Paneas

Παιδιά, παίρνετε μια κόλα Α4 και τοποθετείτε πάνω το CD/DVD. Στην συνέχεια, διπλώνετε διπλώνετε συμμετρικα τον περισσευούμενο κενό χώρο. Στην συνέχεια, κόβουμε με ενα ψαλίδι τις άκρες (γωρίες) που κάνουν την θήκη μας να μοιάζει με πολύγωνο. Τέλος, τελειοποιούμε την το στρόγγυλο σχήμα της θήκης. Και voila, μια έτοιμη θήκη για οποιοδήποτε CD/DVD.

ΥΣ:Οσοι παιδεύεστε με την Α4, τυλίξτε το δισκάκι σε αλουμινόχαρτο.

btw: Κι εχω connect εχω

Σε αυτή την περίπτωση παίζει και η λαδόκολλα.... :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από YDinopoulos

Μοντα "the τσιπης way" ??? :hehe:

CD/DVD-Case Modding.

Για να δειχνει πο ωραιο το τυλιγεται με κοκκινη κορδελα (σατέν κατα προτιμήση) που γραφει πανω Copy to Wright

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.