Jump to content



μπλε οθονη


panos17

Recommended Posts

οταν παω να συνδεθω στο ιντερνετ αμεσως μετα την επαληθευση του ονοματος και του κωδικου μ βγαζει μπλε οθονη (αυτη με τα παραξενα γραμματα) κ κανω επανεκιννηση.εχω κανει φορματ πριν 2 βδομαδες περιπου κ τωρα μου προεκυψε αυτο.τι να κανω?φτιαχνετε χωρις δευτερο φορματ?:...:

Link to comment
Share on other sites

Δεξι κλικ στο my computer->properties μετα πας στην καρτελα advanced και πατας το 3ο κουτακι settings που εχει και στο παραθυρο που θα σου ανοιξει κανεις uncheck το αυτοματη επανεκκινηση (auto restart θα λεει λογικα σε Αγγλικα win). Δεν θα κανει μετα restart στην μπλε οθονη και θα προλαβεις να διαβασεις το μηνυμα που βγαζει.

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον ειναι οι μνημες με τα drivers του modem,εγκατεστησε του καινουργιους-τσεκαρε και τις μνημες παλι αντικαθιστωντας τες με καποιες αλλες αν μπορεις!

Link to comment
Share on other sites

οι μνημες δεν εχουν προβλημα.

το μοντεμ ειναι εξωτερικο.

το εχω καταργησει κ ξαναεγκαταστησει το μοντεμ με τo δικo τοy driver.

τα γραμματα της μπλε οθονης ειναι κωδικοποιημενα κ δεν καταλαβαινω τι γραφει..

Link to comment
Share on other sites

μήπως έχεις του OTE το netmod για isdn??

αυτό συνήθως όπως και μένα όταν το είχα με usb μου έβγαζε μπλε οθόνες!

όταν το έκανα σειριακό έφτιαξε!

δοκίμασε άμα έχει σειριακή θύρα το modem να το συνδέσεις έτσι!!(και ας μην είναι το παραπάνω modem)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από bibis [Σήμερα, στις 13:00]

μήπως έχεις του OTE το netmod για isdn??

αυτό συνήθως όπως και μένα όταν το είχα με usb μου έβγαζε μπλε οθόνες!

όταν το έκανα σειριακό έφτιαξε!

δοκίμασε άμα έχει σειριακή θύρα το modem να το συνδέσεις έτσι!!(και ας μην είναι το παραπάνω modem)

Αυτο ακριβως αντιμετοπισα εγω πριν ενα μηνα με το γ@μ...νο netmod στο καινουριο μου PC..Ασχετα restart μολις εμπαινα ιντερνετ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.