Jump to content



ΔΕΝ ΔΙΑΓΡΑΦΕΤΑΙ!!


amgamer

Recommended Posts

Καλησπερα σε ολους...

κατεβασα ενα αρχειο για τον media player 10 γτ μου ελεγε διαφορα περι προστασιας κ βλακειας...στα .wmv αρχεια.

κ εκανα το λαθος να το αποθηκευσω αυτο το αρχειο στην επιφανεια εργασιας! :tomato: :tomato: :tomato:

το αρχειο δν διαγραφετε λοιπον με τπτ...γτ απο καπου τρεχει!

πηγα με ctrl+alt+del δν το βλεπει

πηγα απο administrator δν διαγραφεται,

πηγα μεσα απο regedit το βρηκα το διεγραψα παλι τπτ ...

τι αλλο να κανω????

το αρχειο ονομαζεται videoaccess.exe

post-568-1416072440,721_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παρόλο που σου πρότιναν ήδη κάποια προγράμματα.

http://ccollomb.free.fr/unlocker/

Το καλύτερο (και free) που παίζει. Μπορείς να κάνεις kill μέσω του προγράμματος, την διεργασία που το έχει κάνει lock και να το σβήσεις χωρίς reboot.

Link to comment
Share on other sites

καποια στιγμη ειχα αντιμετωπισει και εγω το ιδιο προβλημα,,μπορεις να το κανεις unistall με το

your unistaller 2006!ειναι καλο προγραμμα,και απλο (κανεις drug & drop το αρχειο που θελεις στο εικονιδιο του στο desktrop) και σου αφαιρει και αλλα αρχεια(registry και αρχεια που εχει αποθηκευσει στα windows)

Link to comment
Share on other sites

με το unlocker που σου ειπαν τα παιδια μαλλον θα κανεις δουλεια.. πολυ καλο προγραμμα, το χρησιμοποιω καιρο τωρα... μεσω ασφαλης λειτουργειας εχεις δοκιμασει να το σβησεις?? :)

Link to comment
Share on other sites

Ομοιως και γω εχω προβλημα ρε παιδια με φακελους οταν κανω cut paste η απλη μετακινηση.Τοτε το μεταφερμανο αρχειο οταν παω να το ανοιξω λεει access is denied και δεν διαγραφεται.Εαν δεν γινεται να το διαραψω πωε γινεται να το σωσω?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σε τέτοιες καταστάσεις παλιότερα κατέφευγα στο παλιό καλό DOS. Τώρα, όσο παράξενο κι αν φαίνεται, ορισμένα τέτοια κουλά τα διορθώνω μέσω του Explorer που χρησιμοποιεί το Nero.

Κουλό ε?

:p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.