Jump to content



επιτέλους ήρθε!! DELL 2405 FPW


crmaris

Recommended Posts

τελικά μετά την περιπέτεια με το RMA που είχα έχω την καινούρια 2405 στα χέρια μου. Είναι rev04 και δεν έχει απολύτος κανένα πρόβλημα και ούτε ένα καμμένο pixel;) Η οθόνη παιδιά είναι φανταστική και η διαφορά από την LG 1715S που είχα είναι χαοτική μιλάμε.. Games δεν εχω παίξει ακόμη σε αυτήν γιατί το gaming rig μου είναι offline. Είναι άλλο πράγμα μιλάμε τα 1920*1200 native :D .

Για τα 980 ευρό που έδωσα μακράν έχει το καλύτερο value for money για οθόνη..

Το βράδυ θα σηκώσω και καμια photo να γουστάρουμε :p

ps .. Ειδα στο XS ένα παλικάρι που πήρε την 30αρα και την σύγκρινε με την 24 που είχε.. Με τρέλανε ο τυπάς ακόμη δεν την πήρα την οθονίτσα αλλά είναι πολλά τα 2000 και βάλε που κοστίζει η 30αρα και θέλει και SLI για να δουλέψει.. Σε κανα χρόνο που θα πέσει η τιμή της βλεπουμε:whistling

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 40
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Papas [Σήμερα, στις 18:47]

Να σε ρωτησω ποσο πηγε τελικη τιμη με μεταφορικα?

980 μαζι με τα μεταφορικά από το ebay αλλά σου συστήνω αν αγοράσεις Dell μόνο από την αντιπροσωπεία..

Κάρτα έχω μια 7800 GT στο gaming rig αλλά με βλέπω για καμια 1900 XT μόλις μαζέψω κανά φράγκο:D

και μια τελευταια photo

picture0052md.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Απο οτι βλεπω τα ηχεια μπηκαν σε περιοπτη θεση :hehe:

Με γεια και καλη θεαση ευχομαι αν και αυτη παει πιο καλα στον τοιχο και θες και μια αποσταση ρε παιδι μου.Κοιτα μην αρχισεις και τα βλεπεις ολα...dell!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.