Jump to content



"Σκανδαλο" με την nVIDIA


ea6gka

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από sotiris [Σήμερα, στις 13:35]

για μίζα που να στείλω mail?

count me in too....

δηλωνω κι εγω υπευθυνα οτι ειμαι πλεον ενα επισημο λαμογιο της _ _ _ _ _ _

και επιθυμω να λαμβανω νεο hardware καθε μηνα for bench & keeps

Δεσμευομαι οτι θα κανω οτι περναει απο τα χερια μου για να προωθησω τα προιοντα αυτα

και θα προσπαθω με καθε τροπο να ενισχυω το κυρος της χορηγου εταιρειας

με εξτρα μηνιαια χρηματικη επιβαρυνση δεχομαι και τατουαζ (χεννα) στο κουτελο

με το εκαστοτε logo

Γιορς τρουλη

your hardware whore

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Κοπρίτης

count me in too....

δηλωνω κι εγω υπευθυνα οτι ειμαι πλεον ενα επισημο λαμογιο της _ _ _ _ _ _

και επιθυμω να λαμβανω νεο hardware καθε μηνα for bench & keeps

Δεσμευομαι οτι θα κανω οτι περναει απο τα χερια μου για να προωθησω τα προιοντα αυτα

και θα προσπαθω με καθε τροπο να ενισχυω το κυρος της χορηγου εταιρειας

με εξτρα μηνιαια χρηματικη επιβαρυνση δεχομαι και τατουαζ (χεννα) στο κουτελο

με το εκαστοτε logo

Γιορς τρουλη

your hardware whore

Χαχαχαχα :hehe: :worship:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Solid Snake [Σήμερα, στις 22:13]

Χαχαχαχα :hehe: :worship:

μη γελατε ρααααα

[h/w junkie mode]ρε φιλαρακι σου περισσευει καμια βιτζιεη?

χρειαζομαι νεο hardware....

[/h/w junkie mode]

:bye:

Link to comment
Share on other sites

ΟΕΕΕΟΟΟΟΟ που ειναι η γιάλα ΟΕΕΕΟΟΟΟΟ :D

Οταν φωναζω οτι η βιομηχανια τεχνολογιας , η μαλον καλυτερα το εμποριο τεχνολογιας ειναι ενα πολυ βρομικο παιχνιδι, τοτε μαλλον εχω δικιο ,και ας με στραβοκοιτατε μερικοι μερικοι....

Any way .. :daisy:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από overvolt

ΟΕΕΕΟΟΟΟΟ που ειναι η γιάλα ΟΕΕΕΟΟΟΟΟ :D

Οταν φωναζω οτι η βιομηχανια τεχνολογιας , η μαλον καλυτερα το εμποριο τεχνολογιας ειναι ενα πολυ βρομικο παιχνιδι, τοτε μαλλον εχω δικιο ,και ας με στραβοκοιτατε μερικοι μερικοι....

Any way .. :daisy:

Ναι , ναι...Στηλε μαιλ στον Ευαγγελατο να το βγαλει στις 'Αποδειξεις'

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι.Δεν καταλαβαίνω γιατί συντρέχει λόγος "σκανδάλου".

Τα φορουμς είναι τόπος που μπορεί να βγαίνεί κάθε νούμερο σαν εμένα και να λέει την @@ρα του. Δεν είναι επίσημος τόπος-τρόπος ανακοίνωσης αποτλεσμάτων.

Για ποιό λογό να αποδεχτούμε την άποψή του οποιουδήποτε?Επειδή έχει 5 αστέρια πάνω από το avatar ή 11000 μηνύματα στο forum?

Καλά έκανε η Nvidia Και καλά θα κάνει να το κάνει και η ATI(αν δεν το κάνει ήδη)..(πρίν καν το κάνει η Nvidia).

Σκάνδαλο είναι αυτό που έγινε με το 3DMark2006 και το SM3...(άντε πάλι,ο καθένας με τον πόνο του:tw: ).

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nec [Χθες, στις 09:42]

Τι να το κανεις το buzz? Οι καρτες στα benchmarks φαινονται (εκτος βεβαια τις περιπτωσεις των cheating drivers,αλλα νομιζω οτι το μαθανε το μαθημα τους). Καποιος που θελει να παρει μια mid-class καρτουλα να παιζει τα παιχνιδακια του ικανοποιητικα και θα διαβασει 10 site με reviews δεν νομιζω να επηρεαστει απο τετοιου ειδους προπαγανδες.

Αυτους σιγουρα που χτηπησε η AEG ειναι οι bench brakers.

Προφανως αν η nvidia μου χαριζε ενα σετακι super overclockable SLI 7800GTX ,με την προυποθεση να postarω στο αγαπημενο μου forum τα benchmarks, δεν θα ελεγα οχι!!! Αυτη η κινηση θα παρακινουσε δεκαδες αλλους να μπουν στο trip να σπασουν τα ρεκορ μου ,κτλ κτλ. Μια ανουσια ,πολυεξοδη διαδικασια δηλαδη. get'a'life!

Aυτό φίλε ξαναπέσ'το. Οι εταιρίες μας θεωρούν ως ζώα. Ναι ζώα. Προσπαθούν με κάθε τρόπο να μας οδηγήσουν στον υπερκαταναλωτισμό. Και μεις στο όνομα των καλύτερων επιδόσεων αλλάζουμε κάρτες επειδή λέει βγήκε κάποια άλλη καλύτερή Δεν πειράζει αν αντι για 5000 έχουμε 3000 3D MARKS. Εγώ είχα μια 6200 TC 256 MB και ανμαγκάστηκα να αγοράσω μια 7800GT την οποία θα την έχω για πάνω από 3 χρόνια (αυτό νομίζω τώρα .) ’λλοι δεν έχουν να φάνε και εμείς αγοράζουμε κάρτες των 350 και 417 ευρώ για να παίζουμε με 50 fps με τέρμα τα γραφικά. Ε όχι ρε φίλε δεν το δέχομαι. Να αλλάξεις την κάρτα φραφικών σου δεν λέω αλλά μόνο αν προέρχεσαι από 6200 και κάτω. ( για ΑΤΙ ας γράψει κάποιος άλλος. Τον δικό μου το υπολογιστή θα τον αλλάξω καλοκαίρι του 5ου έτους ( πρώτα ο θεός ). Δεν έχω την οιονομθκή δυνατότητα πιστεύω να αλλάζω υπολογιστ΄γ κάθε 2-2.5 χρόνια επειδή βγήκε διπλοπύρηνος επεξεργαστής ή διπλοπύρηνη 7800GTX.

Τα είπα και ξαλάφρωσα.Ξεθύμανα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.