Jump to content



Wide ή κανονικη??


blade_pan

Recommended Posts

Ρε παιδες ναι ωραια την 24αρα...,αλλα κανει για καθημερινη πολυωρη χρηση?Εννοω ειναι θεμα συνηθειας ή σε κουραζει?

Δλδ οι 24' σε αποσταση 60-65 ποντους ειναι καπως ετσι δεν ειναι?

Αυτο ειναι το ερωτημα μου...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Ειναι και θεμα συνηθειας.Η 20αρα wide που πηρα,ειναι στο ιδιο σημειο που ηταν και η 19αρα.Δεν ειναι απλα μια ιντσα,αλλα το μακροστενο πανελ που και καλα κουραζει πιο πολυ το ματι αριστερα-δεξια.Μια χαρα ειμαι.Αλλο βεβαια οι 24 ιντσες.Λιγο πιο μακρια και εισαι ενταξει.Οσο και οπως βολευει το ματι του καθενος ειναι μαλλον η σωστη απαντηση.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Κοπρίτης [Χθες, στις 21:24]

μα αυτο λεω...

δεν υπηρχε στο μυαλο μου ενα τετοιο ενδεχομενο...

και ξαφνικα με αρχικο δελεαρ τα 494 της belinea

βρισκομαι προς αναζητηση 20αρας wide....

απ'το πουθενα

αν δεν ηταν η Pixmania στη μεση παιζει και να χα παραγγειλει ηδη..

αλλα με τοσα που διαβαζω

μαλλον στρεφομαι προς την εγχωρια αγορα κι ας κοστιζει 100 ακριβοτερα

ειδωμεν

....απο βδομαδα....

....παντως μαν....εγω πριν περιπου 20 μερες την χτυπησα απο pixmania στα 505 τελικη με μεταφορικα...και δεν ειχα κανενα προβλημα σε 2 μερες την ειχα...και απλα ειναι φανταστικη.....:)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Papas [Σήμερα, στις 18:05]

Με 24αρα θες πανω απο 80 ποντους... Αλλιως θα καθεσε λιγο κ θα εισαι με κεφαλι-καζανι μετα το μισαωρο. Blade ποια 24 λες? Στειλε παλι ενα λινκ αν μπορεις.

Η Eizo S2410 μου αρεσει φυσικα αλλα ειναι κομματακι ακριβη....

Αυτη Dell Ultrasharp 2405FPW κατι παιζει....:cool:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια που λεμε για απιαστα ονειρα (βλεπε eizo που κανει μισο εκατομυριο)...:blink: :blink:

τι λετε για καμια απο αυτες εδω ??:jump: :jump:

προσωπικα νομιζω οτι ειναι πανω απο dell (δεν περνω ορκο για eizo) αν και δεν εχω διαβασει κανενα συγκριτικο τεστ...

για πειτε καμια γνωμη.. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.