Jump to content



Αλλο και ΑΥΤΟ


nick_p

Recommended Posts

καινουργια εγκατασταση windows xp media center 2005

το προβλημα :

τα εικονιδια στην επιφανεια οπως ξερουμε ολοι εχουν τις ονομασιες τους απο κατω...

καθως επισης το background της ονομασιας ειναι διαφανες ουτως ωστε να φαινεται το wallpaper......

εμενα χωρις καποιο ιδιαιτερο λογο ειναι μπλε κλειστο......:...:

εχω φαει τον κοσμο να βρω την ρυθμιση:wall: .........τιποτα.....

please :help:

Link to comment
Share on other sites

πηγαινε "ιδιοτητες συστηματος"-->για προχωρημενους-->ρυθμισεις (το κουμπακι κατω απο κει που λεει "επιδοσεις") και τικαρε την τελευταια επιλογη.. αν ειναι ηδη τικαρισμενη ξετικαρε την πατα οκ, μετα πηγαινε παλι και τικαρε την.. :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jpavly [Σήμερα, στις 15:02]

Αν δεν είναι το παραπάνω και επειδή είχα φάει 2 μέρες για να το βρω...:

Display Properties, Desktop, Customize Desktop, Web, ξετσεκάρεις το Lock desktop items :T:

γινεται και απο κει... ;) δεν το ξερα... παντως και απο κει που εγραψα εγω γινεται

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από louis_gas

γινεται και απο κει... ;) δεν το ξερα... παντως και απο κει που εγραψα εγω γινεται

Βασικά είναι άλλο το ένα και άλλο το άλλο! Μπορεί να κάθεσαι να το ψάχνεις με τις μέρες όπως είχα πάθει εγώ!

Link to comment
Share on other sites

παιδια και ομως τιποτα απο τα 2 δεν κανει δουλεια απο αυτα που ειπατε.....

τα ειχα δοκιμασει και τα 2 αλλα εκανα αλλο ενα τεστ για συγουρια ομως τιποτα και παλι....

λετε να ειναι κανα crash του συστηματος????

οταν τα εγκατεστησα δεν ηταν ετσι αλλα σε ενα ξεκαρφωτο refresh του desktop που εκανε ετσι μου τα εκανε με μπλε background πισω απο τους τιτλους οπουδηποτε αρχειου η φακελου στο desktop!!

αααα και κατι αλλο αν φτιαξω εναν φακελο και μεσα του βαλω ενα αρχειο τοτε ολα οκ..... μονο στο desktop υπαρχει το προβλημα....:dots:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.