Jump to content



'οικονομική' κάρτα για medal??


cozzyz

Recommended Posts

Καλησπέρα!!! Θέλω μια κάρτα να έχει κατα προτίμηση video in, να είναι pcix, Να παίζει Medal of honur ανθρωπινά (5 χρονών παιχνίδι είναι, αλίμονο της :...: ) ... να την έχει το eshop και να πέρνει 2 οθόνες (κατα προτιμηση 2 dvi)... ΚΑΙ να μην είναι Asus.

Ζητάω πολλά? :boxed::help:

*Οικονομική εννοώ 170 περίπου (συζητήσιμο αμα παίζει μια πολύ καλή πρόταση).

*No oc

Σας ευχαριστώ!!!! :flower:

Link to comment
Share on other sites

Έχει video in αυτή??? δεν γράφει στο site :-/

Edit: Να προσθέσω ... αυτή εδώ http://www.eshop.gr/show_per.phtml?id=PER.514149

γιατί είναι ακριβότερη ενώ λέει lite? Δεν γράφει και λεπτομέριες.

Αυτή http://www.eshop.gr/show_per.phtml?id=PER.514122 που έχει σίγουρα video in κάνει τίποτε η είναι αντελ΄ς ξεφτίλα η απλή 6600?

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω οτι δεν αξιζει η απλη 6600 απο τη στιγμη

που με 30-40ευρο παραπανω περνεις τη GT η οποια εχει

καλυτερες επιδοσεις.

Απο εκει και περα αν το Video In για σενα ειναι απαραιτητο

τοτε και η απλη 6600 ειναι πολυ καλη επιλογη

και δεν θα σε απογοητευσει.

Και με την 6600 το MOH θα παιζει ανετοτατα αλλα δεν πιστευω

οτι αγοραζεις καινουργια καρτα μονο για ενα παιχνιδι 5ετιας.

Τι μηχανημα εχεις?

Link to comment
Share on other sites

Το μηχάνημα στήνεται τώρα και έχω τρελαθεί... έχω μπλέξει με το eshop και δεν μπορώ να βρώ άκρη. Την μία δεν εχει τους σκληρούς που θέλω, την αλλη δεν έχει μνήμες, την άλλη δεν εχει vga κτλ κτλ.... οπότε λέω να υποχωρίσω σε αρκετά πράγματα, να πάρω κάτι να τελιώνω... 2 μήνες το ψήνω και τιποτα ακόμα. (ασε που είδα και απαθα να αποφασίσω να μη αναβαθμίσω το παλιό και να πάρω ε3ολοκλήρου καινούργιο).

Link to comment
Share on other sites

Φίλε επειδή παίζω το παιχνίδι 3 χρόνια online(Flou λέγομαι σα nick) έχω δει το Medal σε ένα σωρό κάρτες,φυσικά δε σου λέω για τις καλύτερες κάρτες,πάντως για γραφικά 1024χ768 με τα περισσότερα στο full έπαιζε μια χαρά σε σύστημα με 2,66celeron 512ram και geforce4mx! ’ρα ότι καλύτερο αν έχεις από αυτή τη κάρτα είσαι οκ.Δηλαδή μια 5700++ ή μια 6200 και άνω θα σε βολέψει.

Επίσης σε σύστημα pentioum 2,4 , 512 ram, geforce 5500 το framerate ήτανε αρκετά υψηλό(έπεφτε σπάνια κάτω από 60) με παρόμοια γραφικά.

off topic: site for Greek mohaa Community : www.greekclans.com

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν τίποτα λιγότερο από 6600GT (vivo:video in/out) και σαν κορυφαία λύση για να είσαι στα πράγματα μέσα στη διετία η 6800GS πολύ καλές όλες οι υλοποιήσεις που κυκλοφορούνε με best value for money την MSI. Καλό το eshop αλλά μην τα πάρεις όλα από εκεί. Ενός φίλου κάηκε η 6800LE και ενώ του είπανε ότι θα του την αλλάξουνε ακόμα περιμένει (πάνε τρείς μήνες τώρα, δεν έφερε φυσικά ευθύνη για το burn) Εγώ άλλαξα 3 HDD μέχρι να βρώ κάτι διαθέσιμο. Αν θες να ψάξεις κοίτα εδώ: www.skroutzit.gr (μηχανή αναζήτησης για online αγορές, βάζεις το προιόν που θές).

Link to comment
Share on other sites

ωραίος ο thrasher!!!! αυτή θα πάρω!!! (gigabyte). Νάσαι καλά!

Edit: Έχει σίγουρα vivo? To λέει στο site αλλα απο οτι έψαξα παραπάνω πληροφορίες για την κάρτα αυτή δεν έλεγε πουθενά για vivo. Μάλλον έχουν κάνει λάθος οι τύποι.

Link to comment
Share on other sites

Nαι εχεις δικιο το διαπιστωσα και εγω,λαθος εκαναν.Τι μαμακες....:D

Τι να κανουμε αυτα εχει η ζωη:D

Τωρα σε αυτα τα λεφτα ΜΕ ολα αυτα που ζητας,πας σε ΑΤΙ 1600xt.Aν θες ΑΤΙ.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.