Jump to content



προβλημα σε Mounting Image


greekfragma

Recommended Posts

καλησπερες.

εχω το Battlefield2.

επειδη ομως τα drives μου ειναι καπως θορυβωδη και επειδη δεν θελω να κουραζω το δισκακι του ειπα να το κανω image μεσα στο δισκο ωστε να εχω και γρηγοροτερη αναγνωση κατα το παιχνιδι.

στα 2003 σερβερ ολα ηταν οκ με το Alcohol.

πλεον ομως με τα 64μπιτα μονο τα Daemon tools και το clonecd-dvd δουλευουν.το προβλημα ειναι οτι κατα το περασμα του image μεσω clone δημιουργουνται 3 αρχεια.

image

image0

image1

χωρις καταληξη.

τα Daemon βλεπουν πολλους τυπους αρχειων αλλα οχι τα συγκεκριμενα.(παρ-ολο που στις επιλογες εχει και τυπους clonecd.

προσπαθησα να τα δω προσθετοντας καταληξεις

.ccd

.mda

.nrg

.cue

αλλα τιποτα..........

(στην περιπτωση του .mda τα ειδε αλλα κατα το mounting μου εδωσε σφαλμα)

καμια βοηθεια?:bye:

Link to comment
Share on other sites

Εχεις την τελευταια εκδοση του daemon tools (4.0.3)?

Με το nero δεν γινεται να κανεις ενα iso η εχει προβλημα επειδη ειναι κλειδωμενο?

Μια παρανομη λυση ειναι να κατεβασεις ενα mini image για να φορτωνεις το παιχνιδι.

Link to comment
Share on other sites

I found a tool, Winimage, with the build-in Filedisk prog. All of a sudden filedisk works. Well, it works untill you need to change from disk image. Nice thing though, when I try to unmount I get an access denied error and without rebooting the system this image keeps mounted.

Από το φόρουμ των daemon tools Link ίσως αυτό το πρόγραμμα βοηθήσει.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.