Jump to content



Prince of Percia:The two thrones


street warrior

Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από louis_gas

:blink: :blink: δεν καταλαβαινω... αλλιως θα ειναι τα γραφικα με γνησιο, αλλιως με dt και αλλιως με alcohol?

αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα:

είμαι με Winchester στα 2500 και X850 XT PE

τα γραφικά τα έχω όλα τέρμα, παρόλα αυτά όταν μπαίνω στο παιχνίδι τα textures ειναι χειρότερα και απο το POP1...

αρχίζω λοιπόν να αναρωτιέμαι μήπως έχει να κάνει με το image και τον τρόπο που το τρέχω.

ψάχνοντας επίσης για το πως θα παρακάμψω το starforce παρόμοια συμπεριφορά, διάβασα σε κάποια forum, έχουν αντιμετωπίσει και άλλοι.

σιγουρα κάτι δεν πάει καλά γιατί όπως και να βάλω τα graphic details το αποτέλεσμα είναι πάντα το ίδιο.

κατά τα άλλα το παιχνίδι είναι πλήρως playable αλλά είμαι τρελός fun των POP απο εποχή 386 και δεν γουστάρω με τίποτα να το παίξω χωρίς να είναι όλα perfect.

με το warrior within έφαγα τρελό κάψιμο..... και πραγματικά άξιζε.

αν έχει κάποιος κάποια ιδέα για το τι γίνεται ή το τι κάνω λάθος ας postάρει,

δοκιμάζω μέχρι και χορό της βροχής :jump:

.... εδώ έκανα 6-7 ώρες να το κάνω να παιξει.

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι εκει που η φαρα ριχνει μια καμπανα με το βελος και της ανοιγω την πορτα με ενα μηχανισμο αλλα εγω δεν μπορω να ακολουθησω γιατι δεν προλαβαινω να φτασω σε καποια ανοιχτη πορτα...Ξερει κανεις κατι?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από icy20

Εγω ειμαι εκει που η φαρα ριχνει μια καμπανα με το βελος και της ανοιγω την πορτα με ενα μηχανισμο αλλα εγω δεν μπορω να ακολουθησω γιατι δεν προλαβαινω να φτασω σε καποια ανοιχτη πορτα...Ξερει κανεις κατι?

Κανα SS να θυμηθω που λες

Αρχική απάντηση από stratos1978

Εγω παντος ΝΟΜΙΖΩ για να το λεω......... Δεν το "εριξα" ετσι ξεκαρφωτα πιστευω......:devil:

Σε μενα ειχε παιξει με ενα απλο mount, χεχεχεχε.

Link to comment
Share on other sites

Εκεί που πρωτοσυναντάς κάτι αόρατους καλικάντζαρους;

Λοιπόν την ώρα που κρέμεσαι από το μοχλό πάτα καλού κακού να σταματήσει ο χρόνος, πηδάς κάτω και σπρώχνεις τη καμπάνα στην άκρη του μπαλκονιού και κολλητά στο τοίχο. Ανεβαίνεις πάνω της και τρέχεις κατά μήκος του τοίχου προς τη μεριά της πόρτας που μόλις άνοιξες (όχι αυτή που μπήκε η Φάρα). Μετά είναι εύκολα τα πράγματα. :)

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια αμα μου πει καποιος ΠΩΣ περναμε το πρωτο BIGκακο "Arena" να μου πει και το e-mail του να του στειλω ενα patch ολοκαινουριο μολις το εφτιαξε η μητερα ΚΙΝΑ για να μπει στο Starforce4 xexexexexe

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

δεν είναι πολύ δύσκολος. Αρχικα τον βαρας στα ίσια μέχρι να ξεκινήσει ένα sequence. Μετά το sequence o ψηλός αρχίζει και ίπταται και κατι πέτρες φέρνουν γύρω-γύρω. Σε αυτή τη φάση πας και ανεβαίνεις στις κολώνες ακριβώς πίσω από τον bezier και μόλις flash-άρει η οθόνη κάνεις speed kill (τρεις φορές θέλει).

Καπάκι ξεκινάει άλλο sequence και μετά η αρένα γεμίζει πέτρες. Πρέπει να ανέβεις σε αυτες (από την μία στην άλλη) και μόλις φτάσεις στον bezier πηδάς κατα πάνω του (τελευταίο speed kill) και τέλος.

Αν δεν είμαι σαφής πήγαινε μία www.gamespot.com και διάβασε ένα από τα walkthroughs που έχει.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.