Jump to content



Prince of Percia:The two thrones


street warrior

Recommended Posts

Λοίπον παιδιά το καινούριο Prince of Percia:The two thrones έχει ανακοινωθεί και αναμένεται για άλλη μια φορά να είναι εκπληκτικό.

http://www.gamespot.com/pc/action/princeofpersia3/news.html?sid=6139247

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από icy20

Εγω το εχω απο την κυριακη αλλα...ελεος με το sf!Πρεπει να εχω τα drives μου αποσυνδεδεμενα!Επισης δεν μπορω να περασω εναν ηλιθιο χοντρο που ειναι το πρωτο boss... :(

Δοκιμασες με το Anti-blaxx?

Τελικα το εβαλα σημερα αλλα δεν δουλευει με antiblaxx.Παντως να αρχισω να ξυλωνω drives δεν το βλεπω ,οποτε σε αναμονη καινουργια λυσης για να δω τελικα το παιχνιδι.:TD:

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει και το starforce nightmare το οποιο κανει disable τα IDE...

icy20 Ο πρωτος Boss ειναι πολυ ευκολος....

Πρεπει να σκαρφαλώσεις πανω στις 2 ταρατσες και να του βγαλεις τα ματια.

Οταν θα βρισκεσαι στην ακρη πατας το "Ε" για να επιτεθει ο prince

Απο κει και περα δεν πατας ΤΙΠΟΤΑ και περιμενεις ποτε θα κανει Flash[Οπως οταν κανεις επιθεση απο πίσω στους εχθρους] και τότε τον καρφωνεις.

Για καθε ματι υπολογιζε περιπου 3 μαχαιριες οποτε προσεξε λίγο το timing!!!Αν δε φλασαρει η οθόνη δεν πατας ΤΙΠΟΤΑ!!!!!

Τα υπολοιπα ειναι ευκολα:D

Link to comment
Share on other sites

έχω χάσει την μπάλα με το StarForce κια τα NightMare, StarF*ck, SFCure κτλ... Με nVidia IDE ποιός είναι ο ευκολότερος τρόπος να παίξεις παιχνίδι σαν το PoP 3 χωρίς το DVD στο drive; Το daemon tools κάνει τίποτε;

Link to comment
Share on other sites

unstoppable που βρισκεσαι στο παιχνίδι???

Εγω εχω κολλησει μετα τον 2ο αρχηγο σε ενα δοματιο στο οποιο εχει :

Μια μικρη λιμνουλα

Ενα μπαλκόνι στο οποιο εχει ενα μοχλό

Και ενα ξυλινο κουτι στο οποιο ανεβαινεις για να φτασεις στο μπαλκόνι

Αν το εχεις περασει δωσε κανενα info γιατι μου εχει σπασει τα νευρα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από n1ck0s

έχω χάσει την μπάλα με το StarForce κια τα NightMare, StarF*ck, SFCure κτλ... Με nVidia IDE ποιός είναι ο ευκολότερος τρόπος να παίξεις παιχνίδι σαν το PoP 3 χωρίς το DVD στο drive; Το daemon tools κάνει τίποτε;

Εξαρτάται σε τι μορφή το έχεις κατεβάσει. Αν είναι Clone τότε θέλει κάποια από αυτά τα τερτίπια αλλιώς ο παραδοσιακός τρόπος του crack. Πολλές φορές μετά από λίγο καιρο βγάινει και το crack και τότε δεν χρειάζεσα όλα αυτά. To daemon σε πολλά κάνει δουλειά και σε άλλα όχι. Υπομονή που θα πάει θα σπάσει κάποια στιγμή και το αναθεματισμένο starforce:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Ελεος δεν ηξερα οτι δεν πατας τιποτα αν δεν φλασαρει η οθονη!εγω παταγα το Ε και μετα αμεσως τον καρφωνα...Αρα πεφτεις πανω του και δεν τον βαρας μεχρι που φτανει στο ματι?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από micron [Χθες, στις 17:23]

unstoppable που βρισκεσαι στο παιχνίδι???

Εγω εχω κολλησει μετα τον 2ο αρχηγο σε ενα δοματιο στο οποιο εχει :

Μια μικρη λιμνουλα

Ενα μπαλκόνι στο οποιο εχει ενα μοχλό

Και ενα ξυλινο κουτι στο οποιο ανεβαινεις για να φτασεις στο μπαλκόνι

Αν το εχεις περασει δωσε κανενα info γιατι μου εχει σπασει τα νευρα!!!!!

Εδω λες???

post-44-1416072323,0556_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδες τι starforce killer ψαχνεται οταν υπαρχει το "ιδιοτητες" "υλικο" "διαχειριση συσκευων" & disable ολα τα drives εκτος απο deamon...... ???? Ετσι παιζει το game χωρις κανενα ΑΠΟΛΥΤΩΣ προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από micron

NAI NAI NAI :D

Ωραια με παιδεψε και μενα κανα 20λεπτο αυτο, αλλα αν δεις στο τοιχο φαινονται κατι γρατζουνιες, ανεβα λοιπον στο κιβωτιο αριστερα(κουνησε το αν δεν ειναι ακριβως στον τοιχο) και περπατα στον τοιχο προς τα δεξια και πηδα στο τελος ετσι θα φτασεις στο μπαλκονι.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.