Jump to content



DELL 3007WFP


unstoppable

Recommended Posts

Ετοιμαζει 30αρα και η dell

"Here are the specs from Dell pre-release techsheet

Display Size: 30 inch

Response Time: 14ms

Brightness: 400cd/m2

Contrast: 700:1

Viewing Angle: 178/178

Native Resolution: WQXGA (2560 x 1600)

PC Connectivity: DVI-D (Dual link) x 1 with HDCP

Others: 4-Port USB Hub, 9-in-1 Multimedia Card Reader/Slots, Height Adjustable Stand, Swivel & Tilt. (No pivot)

Release for North America is scheduled for December 21"

post-41514-1133502981.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sotiris [Σήμερα, στις 14:16]

Native Resolution: WQXGA (2560 x 1600)

έλεοc.

Με δύο 7800GTX σε SLI παίζεις άνετα... :p

Πάντως αν και εντυπωσιακή η οθόνη πιστεύω ότι είναι υπερβολή. ( Όχι ότι θα με χαλούσε να την είχα :p )

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από vdeseris

Με δύο 7800GTX σε SLI παίζεις άνετα... :p

Πάντως αν και εντυπωσιακή η οθόνη πιστεύω ότι είναι υπερβολή. ( Όχι ότι θα με χαλούσε να την είχα :p )

λογικά θα κάνει 2-3 χιλιάρικα, οπότε:

www.betandwin.com

ή τζόκερ (για πιο μεγάλα - και πιο γρήγορα- κέρδη)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable

Αντιστοιχη αναλυση εχει και η 30αρα της Apple που εχει 2500, για κανα 1500 το κοβω με τις προσφορες της dell, μην ξεχνατε τα 2 DVI που χρειαζετε.

άλλη ερώτηση τώρα: π.χ. η δικιά μου gpu έχει 2 dvi, (6800u), αλλά δε λέει πουθενά dual link (δεν το χω ψάξει αν είναι). ποιες κάρτες είναι dual link? νομίζω υπάρχουν κάποιες ειδικές εκδόσεις για apple, οι λοιπές μπορούν με κάποια soft/hard μετατροπή να γίνουν? (όχι ότι θα δώσω 1500 ευρά για οθόνη, απλά λέμε)

Link to comment
Share on other sites

αυτη αν εχει 1200-1500 μπορει να ειναι καλη για HDTV(η 24 το υποστηριζει αρα και αυτη λογικα).Για μονιτορ δεν το συζηταμε...καταρχας μην ειστε τοσο σιγουροι για τα 14 μσ...χωρια που οπως λεει και ο ea6 σε ενα 6 μηνο στραβωθηκες...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Nos-Dio

αυτη αν εχει 1200-1500 μπορει να ειναι καλη για HDTV(η 24 το υποστηριζει αρα και αυτη λογικα).Για μονιτορ δεν το συζηταμε...καταρχας μην ειστε τοσο σιγουροι για τα 14 μσ...χωρια που οπως λεει και ο ea6 σε ενα 6 μηνο στραβωθηκες...

1200-1500 έχει at the moment η 24άρα, οπότε μην κάνουμε τόσο τρελά όνειρα. νομίζω ότι στην καλύτερη περίπτωση (με εκπτώσεις κλπ) η τιμή θα είναι στα 2000.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sotiris

1200-1500 έχει at the moment η 24άρα, οπότε μην κάνουμε τόσο τρελά όνειρα. νομίζω ότι στην καλύτερη περίπτωση (με εκπτώσεις κλπ) η τιμή θα είναι στα 2000.

που τα βρηκατε τα λεφτα εσεις οι λινουξαδες ρα?:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sotiris

άλλη ερώτηση τώρα: π.χ. η δικιά μου gpu έχει 2 dvi, (6800u), αλλά δε λέει πουθενά dual link (δεν το χω ψάξει αν είναι). ποιες κάρτες είναι dual link? νομίζω υπάρχουν κάποιες ειδικές εκδόσεις για apple, οι λοιπές μπορούν με κάποια soft/hard μετατροπή να γίνουν? (όχι ότι θα δώσω 1500 ευρά για οθόνη, απλά λέμε)

οι νεες καρτες γραφικων 7800(μια) και X1800(δυο) εχουν dual link DVI.

Link to comment
Share on other sites

H 30αρα της apple παιζει και με 6800ultra... To αναφερει στα specs της.

Τωρα το θεμα ειναι οτι εγω χαλαρα γουσταρω τυφλωση απο 30αρα... παρα τυφλωση απο 15αρα :)

Aμα ειχα την παραμικρη υπονοια οτι θα μπορουσα να παιξω κατι παραπανω απο... word με την ταπεινη gto2, σε 2500χ1600 θα σκεφτομουνα σοβαρα το "πεζοδρομιο" στον αξονα Πυργου-Πατρας-Αιγιου και 3-4 "βιζιτες" στον υπαλληλισκο (της κακιας ωρας) στην Ιρλανδια για καμμια εταιρικη 5-10% εκπτωση προκειμενου να την αποκτησω....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Αρχική απάντηση από unstoppable

http://www1.us.dell.com/content/topics/segtopic.aspx/brand/3007wfp?c=u

να πάρω το πρωτοχρονιάτικο? κι αν σου κάτσει? (μα γιατί δεν έχουν τιμή, πώς θα το πω στον άγιο βασίλη??)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.