Jump to content



RAID λειτουργια - 1394 port


metal_slug

Recommended Posts

@chroma,

εισαι υποχρεωμενος να διατηρεις τη ταξη σε αυτοτο φορουμ και οταν καποιο τρολακι οπως αυτος ο ανοητος ειρωνευεται και προκαλει τους αλλους πρεπει να τον τακτοποιεις, οχι να τον αποθρασυνεις με την ανοχη σου.

Αν ειναι να υποστηριζεις τετοια αλητεια να μου το πεις να το ξερουμε ολοι οσοι ειμαστε πολιτισμενοι ωστε να σηκωθουμε να φυγουμε απο δω. Δεν ειμαστε υποχρεωμενοι να ανεχομαστε τετοιους καραγκιοζηδες που καλυπτομενοι πισω απ την ανωνυμια νομιζουν οτι μπορει να παιζουν με τον χρονο και την υπομονη του αλλου.

@voudarxos,

Sxetika me to raid, ηδη συμβουλευτηκα απο αλλο φορουμ οτι δεν αξιζει τον κοπο. Το να κερδιζεις καποια δευτ/πτα στη ταχυτητα, ή το να εχεις back up δε λεει κατι ιδιαιτερο. Το γεγονος οτι οι δυο δισκοι θεωρουνται ενας για μενα ειναι μειονεκτημα. Εγω θελω 2 αυτονομους, εναν για τα προγραμματα και εναν για αποθ.χωρο.Εξαλου αν χαλασει λεει ο ενας θα χαλασει αυτοματως και ο αλλος. Συνεπως το raid απορριπτεται. Η ερωτηση"πιανει πολυ χωρο" παει στο χωρο που πιανει το back up. Eυχαριστω για την υποδειξη bios. Tελος μαλλον θα πρεπει να σου δωσω συγχαρητηρια γιατι απ οτι φαινεται εισαι απ τα ελαχιστα σοβαρα μελη που υπαρχουν εδω:T:

@georgesod,

πρωτου...κρινεις το "στυλακι μου" καλο ειναι να διαβασεις τι ειπε ο φιλος σου. Απολαυσε το

το raid εκτος απο ταχυτητα εξυπηρετει και στην παταξη των κουνουπιων...!!εντομοκτονο ειναι και βγαινει και σε εκδοση controller για εντομα που εχουν εισχωρησει στον υπολογιστη μας...δευτερον,ο fragma χρειαζεται δικηγορο,μου εστειλε πριβε και μου το πε!τριτον σε αλλο thread λες οτι ξερεις περισσοτερα απο εμας τους ασχετους και ακομα μαθαινεις τι ειναι raid,που χρησιμευει και τι ειναι firewire...τεταρτον,υπαρχουν και ψηφιακες yamaha μηχανες...οι πιο πολλοι δεν απαντανε γιατι εχουν λυθει απο τα γελια και οι υπολοιποι προσπαθουν να συνεφερουν οσους γελανε!ison τωρα πες την αληθεια,μετανιωσες που απαντησες??

Mιλαμε για απιστευτο καραγκιοζη που μαλιστα μου ζηταει και τα ρεστα!!

@τακη,

υποθετω οτι η προτροπη σου "σεβασμος" απευθυνεται στο παραπανω τρολακι. Οσο για τον greekfragma, προς το παρον απ τις μεταξυ μας συζητησεις εχει αποδειχτει οτι εχει μικροτερες γνωσεις απο μενα(χωρις αυτο βεβαια να ειναι κακο).

@morph,

μου κανει εντυπωση που λες για την σταση μου ενω μαλλον δεν εχεις διανασει το thread. Iσχυει οτι ειπα και στον georgesod.

Ειπες οτι

Το πνεύμα σου είναι τέτοιο σαν αυτού που γνωρίζει καλά και σε βάθος για PC αλλά οι ερωτήσεις σου δείχνουν το αντίθετο. Θεωρώ οτι δεν είναι ντροπή το να μην ξέρεις (όπως και εγώ δεν ξέρω σε βάθος για PC) αλλά είναι ντροπή το να ισχυρίζεσαι οτι τα ξέρεις μειώνοντας την αξία των απαντήσεων που σου δίνονται και βρίζοντας τους άλλους.

Αυτα που λες ειναι εσφαλμενα. Δεν εχεις καταλαβει τι συμβαινει(ή κανεις πως δεν καταλαβαινεις).Το πνευμα μου δεν ειναι τετοιο οπως λες. Αντιθετα ειναι ετσι το δικο σου που υποστηριζεις οτι ναι μεν ξερεις αλλα... απαξιωνεις να απαντησεις. Ωστοσο αξιωνεις να λες μπουρδες και ψεμματα εις βαρος μου! Σιγουρα δεν ειναι ντροπη να μη ξερτεις και πιστευω οτι αυτη ειναι ηπεριπτωση σου. Δεν ειναι ντροπη να ισχυριζεσαι οτι ξερεις κατι. Δεν μειωνεις την αξια των απαντησεων των αλλων οταν αυτες ειναι ασχετες καi flames. Ποτε δε βριζω τον αλλον εκτος κιι αν με βρισει αυτος πρωτος. Ακομα ειπες

Αν και γνωρίζω την απάντηση στο ερώτημά σου, δεν μπαίνω στον κόπο να απαντήσω σχετικά διότι πιστεύω οτι η αντιμετώπισή σου θα είναι η ίδια με αυτή των προηγουμένων. Αν θες σοβαρές απαντήσεις, διορθώσου. O moderator περισσότερο θα πρέπει να ασχοληθεί μαζί σου. Εδώ δεν είναι κανείς "καραγκιόζης" και "νούμερο" (τουλάχιστον όχι περισσότερο από αυτόν που εκφράζεται έτσι χωρίς ουσιαστικό λόγο).
E αφου δε μπαινεις στο κοπο, γιατι spammάρεις? Νομιζεις οτι βοηθας ετσι?? Ποια...αντιμετωπιση μου??!! Αν ειναι δυνατον να προσπαθεις να με εμφανισεις κακο. Η αντιμετωπιση μου ειναι ασχημ,ε μονο στους spammers oπως εσυ και οσους με ειρωνευονται οπως ο bsod. Oποιοι ειναι σοβαροι και βοηθανε εχουν την ευγνωμοσυνη και την εκτιμηση μου.Ο μοντ πρεπει να ασχολειται με τους θυτες οχι τα θυματα.Ειπες αυτες τις μπουρδεα και μου λες να..."διορθωθω αν θελω σοβαρες απαντησεις"??!! Θρασυτητα ανευ οριων...Αν θες να δεις ποιος ειναι καρ/ζης και νουμερο διαβασε το ποστ του bsod.

@b.s.o.d.,

Aν δε σου αρεσει να σε βριζουν, α πρεπε προηγουμξενως να σκεφτεις οτι δεν θα πρεπε να ειρωνευσεσαι και να προκαλεις τον αλλον που ξοπδευει τον πολυτιμο χρονο του για να ποσταρει. Φαινεται οτι η λεξη σεβασμος δεν υπαρχει στο λεξιλογιο σου. Δε ξερω τι αγωγη εχεις παρει και πως εισαι συνηθισμενος, αλλα εγω τετοια δεν τα ανεχομαι γιατι εχω και καποια αξιοπρεπεια(εσυ οχι). Για 8 χρονων φαινεσαι εσυ. Εγω περιμενεις να σου στειλω πριβε??!! Να στειλεις εσυ. Αν βρεθουμε απο κοντα οπως μου ζητας, θα το μετανιωσεις. Κι εγω ειμαι σιγουρος οτι ολο το (υγιες) κομματι του φορουμ εχει καταλαβει ποιοι αποτελουν αλητεια και ποιοι ποσταρουν αξιοπρεπως. Γιατι αν σε αφηνα αναπαντητο δεν θα ειχα αξιοπρεπεια.

Link to comment
Share on other sites

ενα διπλο ξυδακι on the rocks

και μια ξεγυρισμενη Ignore list

στον κυριο με τα ευαισθητα νευρα

απο μενα...

αν και εφοσον η αρνητικη σταση παραμενει

και εγινε και φραστικη επιθεση σε αλλο μελος,

ενα μπανακι δεν θα εβλαπτε....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.