Jump to content



To forum των απανταχου ΚΑΜΜΕΝΩΝ !!!


Skinny13

Recommended Posts

Αν νομιζεις οτι εισαι καμμενος επειδη προσπαθεις να ανεβασεις 1 ΜΗz ακομα τον επεξεργαστη σου για να βγαλεις -0,001 στο pi....ΚΑΝΕΙΣ ΛΑΘΟΣ !!!!!!

http://www.esoterica.gr/forums/default.asp :inlove: :inlove: :inlove:

ε ρε τι βρισκει το google.... ( και ο esdee!!! LOOOL)

Με μια ματια που εριξα...κοιταξτε τι βρηκα...

====

ΦΙΛΕ varda ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ ΤΩΝ ΛΑΩΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΡΑΞΕΝΕΣ ΕΜΦΑΝΙΣΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΝΑΝΩΝ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΙΚΡΑ ΠΡΑΣΙΝΑ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙΑ.

====

αλλο

========

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ..και τί γίνεται όταν παράλληλα με την πραγματικότητα ζεις, συννειδητά ή μη .ακόμα μία και το ξέρεις ότι είναι από το "κάψιμο" .και το ξέρεις όταν ακόμα σε έχει ".." .ότι είναι απλά το Ν μα .είναι τόσο αληθινό .και τόόόόσο παρ-όμοιο ..με άλλους ..ΚΑΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΤΑΝ Η "ΣΥΜΠΤΩΣΗ" .ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ 1 ΜΕ ΤΟ ΣΚΟΠΙΜΟ .?

========

Παμε...διαγωνισμος....

Οποιος βρει το πιο κουφο ποστ!!!!:banging:

Link to comment
Share on other sites

αλλο

=========

καλησπέρα σας

αγαπητη ισιδόρα μπορεις σε παρακαλώ να μου πείς τι είναι το ντεστε και τι η τράπουλα που αναφέρθηκε σε παρακαλώ αν μπορείς και δεν βαριέσαι μπορείς να μου εξηγίσεις.

μπορείς να στείλη και σε εμενα το μειλ που θα στείλης

ευχαριστώ εκ των προτέρον

=========

Link to comment
Share on other sites

"Εν τω μεταξύ μία συγκεκριμένη μέρα του χρόνου(δε θυμάμαι ποια ακριβώς), οι γυναίκες δεν έπρεπε να κάνουν καμμιά δουλειά στο σπίτι, γιατί θά ερχόντουσαν οι νεράιδες και θα την έπαιρναν...(!!)"

ρε κοιτα κατι συμπτωσεις στο δικο μου δωματιο ισχυει για καθε μερα αυτη η παραδοση, γι'αυτο ειναι ετσι (λες και εχει σκασει napalm).

Το λεω στην μανα μου και δεν με πιστευει!!!

Δηλαδη πρεπει να με παρουν οι νεραιδες για να με πιστεψουν? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

το χα ξαναπετύχει παλιότερα.

μαζί με το cosmopolitan διεκδικούν δάφνες :hehe:

Απαύγασμα :hehe: :

Αγαπητη Αστροψυχη

Από το 1969 μελετω και ερευνω την αστρολογια.Ειμαι βιολογος.με πτυχια,μεταπτυχιακα ,επιστημονικες δημοσιευσεις και καταξιωμενος στην δουλεια μου.Οταν λεω ότι ασχολουμαι με την αστρολογια ολοι γελανε.γιατι νομιζουν ότι ειμαι μαγος,καφετζου και ότι άλλο μπορεις να φανταστεις.Στο εξωτερικο το ονομα μου αναφερετε σε πολλα επιστημονικα WHO IS WHO με την ιδιοτητα βιολογος-αστρολογος,αυτό στην ελλαδα είναι αδιανοητο.Οταν καθηγητες φυσικης των παγκοσμιου φημης πανεπιστημιων Yale και Standford στις προσωπικες τους ιστοσελιδες κατηγοροποιουν τα ατομικα και υποατομικα σωματια στα 12 ζωδια και κανουν ερμηνειες εξελιξης του συμπαντος με αυτή την μεταμοντερνα ερμηνεια της αστρολογιας κανενας δεν τους κατηγορει σαν τσαλρατανους.Μελετησαν την γλωσσα της αστρολογιας και εδωσαν μια νεα ερμηνεια στα αιωνια συμβολα της.Αυτό γινεται και με τις φυσικες γλωσσες αλλωστε.Καθε δομη της γλωσσας,ειτε φυσικης ειτε συμβολικης,πρεπει να εκφραζει την κοινωνια μεσα στην οποια αναπτυσεται και εξελισεται.Αυτη είναι η φιλοσοφια της αστρολογιας.Απο αυτά εδώ στην ελλαδα εχουμε μαυρα μεσανυκτα.Ο δασκαλος μου στην ιατρικη αστρολογια C.JANSKY

Ηταν βιοχημικος στα ερευνητικα εργαστηρια της NASA πανω από 25 χρονια.Αυτο δεν ηταν εμποδιο στο να δωσει την μοριακη διασταση των ιατραμαθηματικων,η εκφραση που χρημοποιουσαν στην αρχαιοτητα για την εφαρμογη της ιατρικης αστρολογιας στην καθημερινη πρακτικη των ιατρων.Εδωσε την φιλοσοφια της προσεγγισης του με μοντερνους ορους και από εκει οποιος είναι ικανος και εχει τις γνωσεις προχωρα μονο του για την εξερευνηση της νεας διαστασης της ιατρικης αστρολογιας.Η πορεια είναι δυσκολη και μαγευτικη και στο τελος ανακαλυπτεις καποιες ξεχασμενες κοσμικες αληθειες αλλα και τον εαυτο σου.Υπαρχουν επιστημονες στην ελλαδα που ασχολουνται σοβαρα με την αστρολογια αλλα ο κοινωνικος περιγυρος είναι τοσο αρνητικος,που κρυβονται,ελπιζοντας ότι συντομα κατι θα γινει και εδώ.Μεχρι τοτε <<παρτε νερο μαζι σας ,το μελλον εχει ξηρασια>> όπως λεει και ο ποιητης Μιχαλης Κατσαρος,

Σχόλιο: Όταν το anti-quark συναντά τον ανάστροφο Ερμή :p

Link to comment
Share on other sites

όμως, η βρόχινη σταλαγματιά αινιγματικά διασχίζει το κατώφλι του ονείρου και γίνεται πραγματικότητα...

τη νιώθω ανάμεσα στα πόδια μου με αφή τόσο πραγματική, που με τρομάζει...

αργοσαλεύω, ανοίγω τα μάτια, στο ημίφως κοιτώ...

και τι βλέπω;

ΜΙΑ ΚΟΥΡΑΔΑ ΤΟΥ ΑΝΟΥΒΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ, ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΕΧΩ ΠΑΣΣΑΛΙΨΕΙ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ!!!

χμμμ... όλα τελικά έχουν μιά λογική εξήγηση, και το παλιόγατο νιαουρίζει τιμωρημένο στη βεράντα!

ΛΟΟΟΛ

ρε δεν παιζονται οι ανθρωποι λεμε....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.