Jump to content



Που θα βρω τα sp2?


jpcupra

Recommended Posts

Ψαχνω τα "windows xp sp2 ελληνικα".μου ειπαν να μην κατεβάσω τιποτα απο την microsoft γιατι υπαρχει περιπτωση να μου δημιουργησουν conflict.ισχυει???ουτως η αλλως θα κανω format πρωτα γιατι εχω κολλησει εναν σπαστικο ιο.θα εχω προβλημα μετα κανοντας setup?αν ναι, που μπορω να τα βρω?

Link to comment
Share on other sites

[OT]Φίλε μου λίγη προσοχή στην διατύπωση των θεμάτων. Με το "Που;" τι να σκεφτεί ο άλλος;

Θα καταντήσει το forum μια σειρά από θέματα του στυλ

"ΩΧ 1"

"ΑΜΑΝ 2"

"ΦΤΟΥ 3"

"ΓΜΤ 4"

και δεν συμαζεύεται.[/OT]

Link to comment
Share on other sites

Μακη μου μηπως ομως θα εχω προβλημα?εψαξα στην συγκεκριμενη διευθυνση και το βρηκα αλλα ψιλοκολλαω να το κατεβασω.παιζει ρολο που λεει professional και τετοια?

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα. Αν το κατεβάσεις απο το winupdate θα πρέπει να το κατεβάζεις κάθε φορά που κάνεις εγκατάσταση το λειτουργικό. Αν τώρα το κατεβάσεις απο κει, το κατεβάζεις σαν κανονικό αρχείο το οποίο το κρατάς σε ένα CD και το βάζεις όπου και όποτε θες. Μπορείς επίσης να το ενσωματώσεις στο CD εγκατάστασης και να μπαίνει κατευθείαν ΄κατα την εγκατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

Μέσα απο το site της Microsoft, μπορείς να το υς χητήσεις να σου το στείλουν σπίτι, σε αυθεντικό δισκάκι. Μια αίτηση συμπληρώνεις μόνο. Το είχα κάνει εγώ και μου ήρθε μετά απο 10 μέρες...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από JONNY

Μέσα απο το site της Microsoft, μπορείς να το υς χητήσεις να σου το στείλουν σπίτι, σε αυθεντικό δισκάκι. Μια αίτηση συμπληρώνεις μόνο. Το είχα κάνει εγώ και μου ήρθε μετά απο 10 μέρες...

Εμένα πάλι ποτέ δε μου ήρθε. Όσο το περίμενα το είχα κατεβάσει... :p

Αρχική απάντηση από JONNY

όχι... Δεν χρειάζεται να έχεις original XP για να βάλεις το original SP2. Σε μένα τουλάχιστον δούλεψε μια χαρά

Βασικά επειδή και ένα παιδί μου είπε οτι δεν έπιανε πιστεύω πως είναι ανάλογα με την κόπια που έχει κανείς. Αν είναι αντιγραφή της πλάκας μάλλον που δεν θα πιάσει. Αν είναι καλά σπασμένη δεν έχει πρόβλημα. Εγώ προσωπικά δεν έχω κανένα πρόβλημα με τη δικιά μου αλλά ένα άλλο παιδί μου είπε οτι είχε...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.