Jump to content



Θα τρέχει το quake 4?


SSJ5

Recommended Posts

Το pc μου καλύπτει τις minimum απαιτήσεις του παιχνιδιού εκτός από το cpu που είναι 1,4 (το game θέλει 1,7 νομίζω) και τη ram που έχω 256MB (το game θέλει 512). Θα τρέχει το παιχνίδι; Αν ναι θα είναι playable με χαμηλωμένα γραφικά;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SSJ5

Το pc μου καλύπτει τις minimum απαιτήσεις του παιχνιδιού εκτός από το cpu που είναι 1,4 (το game θέλει 1,7 νομίζω) και τη ram που έχω 256MB (το game θέλει 512). Θα τρέχει το παιχνίδι; Αν ναι θα είναι playable με χαμηλωμένα γραφικά;

Λόγω μηχανής aka Doom3, οχι θα είναι unplayable.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι είχα παίξει doom3 στο σύστημά μου (P4 2.8C, 512MB RAM και τότε μια MX440) στα Minimum. Τώρα το πως είχα παίξει είναι άλλη υπόθεση... :p Βασικά πιστεύω μνήμη και κα΄ρτα γραφικών είναι τα σημαντικότερα που πρέπει να προσέξεις...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από antonisk7

Πάντως εγώ που το έβαλα , η 9800pro δυστυχώς στα 1024Χ768 και medium quality σέρνεται , παμε για αναβαθμιση

τι μας ειπες τωρα .. :(

οποτε μαλλον με βλεπω για αναβαθμιση...

Link to comment
Share on other sites

Γιατί ρε παιδιά δεν έπαιζε το Doom3 με Axp? Με τον mobile και την 4200 το έπαιζα σε 1024 χωρίς ΑΑ ΑF και όλα low και πήγαινε αρκετά καλα.

Και με την 5900 μετά πάλι το ίδιο έπαιζα 1024 χωρις ΑΑ ΑF, απλά λίγο πιο γρήγορα.

Αν δεν σε νοιάζουν τα φίλτρα και οι μεγάλες αναλύσεις κουτσα στραβά θα παίξεις. Όχι και ό καλύτερος τρόπος αλλα αν χρειάζεσαι 500-1000έουρα για νέο σύστημα...τότε το δέχεσαι

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Rayden

Ε, με την 9200 λογικό είναι...

Το Doom3 έπαιζε δηλαδή?

Εχεις δικιο ουτε το doom3 επαιζε καλα οποτε μαλλον με βλεπω για καμια καινουρια καρτα.:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.