Jump to content



HP L1955 καλυτερη απο την ΕΙΖΟ?


kido

Recommended Posts

Η συγκεκριμενη οθονη εχει τα ιδια χαρακτηριστικα με την ειζο.

Ποιες ειναι οι εμπειριες σας? την εχει δοκιμασει κανεις?

http://www.greek-shops.de/eshop/design3/index.po?ShopID=45&ProdNr=991569

και εαν το greek-shops.de ειναι αξιοπιστο?

ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Μόμίζω ότι η σχέση μεταξυ μιας ΗP και μιας ΕΙζο είναι η σχέση που μπορει να έχει ένα Zastava με μια μια Mercedes

Δεν θα αγόραζα την ΗP ακόμα και αν είχε καλύτερα χαρακτηριστικα

Link to comment
Share on other sites

κοιταξτε παιδια αν και δεν γνωριζω το συγκεκριμενο μοντελο της ΗP η Ειζο ειναι απλα μια απο τις καλυτερες οθονες της αγορας.Ακριβες ναι, αλλα απλα ειναι οι καλυτερες.Εχω παρει 4 μεχρι στιγμης και δεν εχω κανενα παραπονο :)

Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος EIZO εδώ! Μοντέλο L565 LCD-TFT. Από τότε που την αγόρασα (2002) μέχρι τώρα δουλεύει σα σκυλί! Τώρα είναι στις 2809 ώρες λειτουργίας... Καλά, για ελαττωματικά pixels ούτε συζήτηση...

Εγώ λέω EIZO, χωρίς να γνωρίζω τις δυνατότητες της άλλης οθόνης, απλά και μόνο επειδή έχουν σχηματίσει μια πολύ καλή εικόνα, για μένα, ως οθόνες...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά καλά απαντάτε αλλά εγώ δεν κατάλαβα το ερώτημα. Για ποια EIZO μηλάει, η το ερώτημα ειναι φιλοσοφικό απλά για να ποστάρουμε μια σύγκριση μιας συγκεκριμένης ΗΡ και μιας τυχαίας ΕΙΖΟ? :hmm:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.