Jump to content



δεν μπουταρι στα win


def

Recommended Posts

αντιμετωπιζουμε το εξης προβλημα με ενα φιλο μου εχει νετ-καφε,αφου εκανε φορματ ενα μηχανημα οταν παει να μπουταρι στα win στην οθονη τον βγαζει τον αριθμο 9 σε ολη την επιφανεια:help: καναμε clmos και παλι τα ιδια η μητρικη του ειναι μια 865PE Neo2-v τι λετε να φταει?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zarras [Σήμερα, στις 16:56]

κολλωδης ουσια στον αριθμο "9" του πληκτρολογιου?

'η ισως ισως και λιγο κρασι "Μπουταρι"....

υγ.. βαρατε με...

:hehe: :hehe: :hehe: Ολο λεω να μην βγω off ,αλλα μ'αυτα που λετε δεν κρατιεμαι ρε γμτ!Ευτυχως που εχεις και τις οδηγιες απο κατω βρε Mod..:D .

Αυτο που λεει ο def παντως πολυ θα 'θελα να μαθω πως λυνεται..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από def

αντιμετωπιζουμε το εξης προβλημα με ενα φιλο μου εχει νετ-καφε,αφου εκανε φορματ ενα μηχανημα οταν παει να μπουταρι στα win στην οθονη τον βγαζει τον αριθμο 9 σε ολη την επιφανεια:help: καναμε clmos και παλι τα ιδια η μητρικη του ειναι μια 865PE Neo2-v τι λετε να φταει?

Για καλο και για κακό, ξαναφτιάξει το boot sector.

Link to comment
Share on other sites

[Χαρούν Ελ Πασάχ]

Βρε def, τι περιμένεις να σου απαντήσει κανείς σε αυτή την ερώτηση;

Είναι σαν να ρωτάς ''To PC μου δεν δουλεύει, τι φταίει;''

Αν δούλευε πριν το format, είναι προφανές ότι δεν κάνατε σωστή εγκατάσταση.

[/Χαρούν Ελ Πασάχ]

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με το 9 μου είχε συμβεί όταν έβαλα Linux στον ίδιο δίσκο με τα Win και δεν είχα ορίσει σωστά το boot και μετά έβγαλα τα linux πάλι...

Μήπως είχατε περάσει κανα linux κάπου εκει?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc

απαλλαγμένος από αισθήματα ενοχής (thanks Zarra) θα παραθέσω ένα χρήσιμο για την περίπτωση link

Απλά έλιωσα στα γέλια....:worship: :worship: :worship: :worship:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.