Jump to content



Ποιοι ειναι οι καλυτεροι drivers για 5600 fx???


Skinny13

Recommended Posts

Ποιοι πιστευετε οτι ειναι οι καλυτεροι drivers για nvidia 5600 fx οσον αφορα συμβατοτητα και επιδοσεις με βαση τις εμπειριες σας???

αστεια ερωτηση μπορει να φαινεται,αλλα εχω κακες αναμνησες...παλια οταν ειχα tnt2 και ειχε πρωτο βγαλει η nvidia τους πρωτους detonators και τους ειχα δοκιμασει,ειχα κατακορυφη πτωση επιδοσεων

αλλα και με την καρτα που εχω τωρα,οι επιδοσεις διαφερουν αναλογα με τους detonators...

σας ακουω λοιπον...

Link to comment
Share on other sites

Οι drivers της Nvidia έχουν υποστήριξη για όλα τα μοντέλα και δεν νομίζω να υπάρχουν τέτοια προβλήματα...

Είσαι σίγουρος ότι υπάρχουν διαφορές προς τα κάτω;;; Κάπου είχα διαβάσει ότι σε κάθε καινούρια έκδοση κερδίζεις 1-2 fps πάνω...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nickstamat

Είσαι σίγουρος ότι υπάρχουν διαφορές προς τα κάτω;;; Κάπου είχα διαβάσει ότι σε κάθε καινούρια έκδοση κερδίζεις 1-2 fps πάνω...

ετσι ειναι...αλλα με μια διαφορα,αυτο ισχυει για τις καρτες γραφικων που εχουν βγει το τελευταιο ετος το πολυ

για παλαιοτερες ισχυει το αντιστοφως αναλογο απο αυτο

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Athens2004

Οχι πολύ απλά οι drivers δεν εξελίσονται με βάση την κάρτα σου πλέον αλλά με βάση τις 7800. ;)

σωστος

Αρχική απάντηση από nickstamat

Δηλαδή ρε παιδιά εγώ που έχω την 5900ΧΤ θα πρέπει να σταματήσω να κατεβάζω τους τελευταίους κάθε τόσο που βγαίνουν γιατί θα έχω μείωση επιδόσεων;;;

απλα ας πουμε οτι υποστηριζουν τις καρτες τις πιο παλιες καρτες...καμμια απολυτος σχεση με αυξηση επιδοσεων

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.