Jump to content



Περιεργα sounds


Ματθαιος

Recommended Posts

Τωρα τελευταια εχω παρατιρησει πως καποια απο τα εξαρτηματα παραγουν καποιους περιεργους σινδομους ηχους.

Πχ. οταν ανοιγω το abit EQ απο καποιο σημειο της μοβο βγαινει ενας ηχος ο οποιος σταματαει μετα απο 2 δευτερολεπτα.

Εινε κατη φυσιολογικο αυτο? Η κατη αρχηζει και ταλεποριτε η χαλαει:dots::TD: :TD:

Link to comment
Share on other sites

Θα ειθελα να την εχω:inlove: :inlove:

max3 προς το παρον.:p

Φιλε εχεις καμια ιδεα γιατο αν ο θορηβος που βγαινει απτο hardware μου δεν εχει σημασια η σημενει κατη κακο?:D

Link to comment
Share on other sites

Έψαξα στα forums της Abit αλλά δε βρήκα παρόμοιο πρόβλημα...

Για εξήγησέ μου λίγο καλύτερα, αυτός ο ήχος τι είναι, μπιπ ή κάτι "μηχανικό" (κάποιο ανεμιστηράκι)? Βγαίνει και σε άλλες περιπτώσεις?

Link to comment
Share on other sites

Αυτος ο ηχος εινε ο ηχος μιας μηκρου τυπου ηλεκτοπληξιας,σηντομος και "λεπτος,απαλοτσιριστικος" βγαινει απο το πανω περιπου μερος τησ μοβο.

Κατη παρομοιο εχω παρατιρηση στην καρτα γραφικον η οποιο οταν εκανες scroll down με το wheel του ποντικιου εκανε μικρο τσιφ σε καθε αποτομο καρεβασμα της σελιδας.

Link to comment
Share on other sites

E με αυτά που ακούω "ο ηχος μιας μηκρου τυπου ηλεκτοπληξιας,σηντομος και "λεπτος,απαλοτσιριστικος" τι να πω! Σίγουρα δεν είναι φυσιολογικό πάντως. Το τροφοδοτικό σου είναι καλό?

Κάνε και αυτό, μπες στα forums της abit-usa.com και περιέγραψέ τους το πρόβλημα, κάποιος εκεί κάτι θα ξέρει παραπάνω σίγουρα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.