Jump to content



(help) winXP install + ICH5R


makio

Recommended Posts

ο 160αρης σατα βγηκε εκτος - στη θεση του εβαλα ενα wd80jb kai ολα πηγαν μια χαρα (win install απο την αρχη......)μεχρι που πηγα να συνδεθω στο νετ (mcafee update) - restart ! ! -

αρα ο δισκος κριθηκε αθωος και απαλλαχθηκε των κατηγοριων!

το ιδιο και οι μνημες (μπηκαν εναλλαξ) αν και δεν εχουν πολυ σχεση με ρισταρτ αλλα τεσπα....

σειρα εχει το τροφ/κο το οποιο αλλαξα με ενα 350αρι και μεχρι στιγμης παει καλα.......θα δουμε

βεβαια τη χειροτερη υποψια μου -δλδ μητρικη- δεν θα ηθελα να την επιβεβαιωσω γιατι θα εχουμε μπερδεματα.........

εχω αρχισει να καιω ασφαλειες.........

Αρχική απάντηση από Sbeetle

χρειάζονται drivers για SATA και chipset (π.χ. 865ΡΕ) στα ΧΡ με SP2?

Πως βλέπουμε αν τα παραθύρια βλέπουν τον σκληρό σαν ΣΑΤΑ; Και το αυτό και για το τσίπσετ....

νομιζω οτι το 865 και 875 δεν εχουν αναγκη οδηγων (αν και ειναι πιο πολυ θεμα -bios- )

Link to comment
Share on other sites

τελικα το τροφοδοτικο ηταν.......ειπα κι εγω (9στις10 θα ειναι μνημες ή τροφ/κο)

κριμα στα νιατα του (ουτε 2 μηνων) αλλα αφου ηταν τσαμπα.......

δεν ξερω αν παιρνει καμια βοηθεια (εχει τα τριμερακια εντος ) δλδ αν το πουσαρα λιγο αν

βελτιωνοταν

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

....χαιρομαι που λυθηκαν τα προβληματα σου....και να εισαι σιγουρος οτι η μητρικη δουλευε αψογα μεχρι την ημερα που πηρε την θεση της η Abit ...;) χαζο δεν θα ηταν να σου πουλαγα μητρικη που εχει prob.....:cool: ......:flower: :flower:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.