Jump to content



Συναντηση "χορτοφαγων" λαμπιτων ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 7/10/05


ea6gka

Πότε σας βολεύει?  

23 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από YDinopoulos

Kαλα λεει..Ποια πηρουνια? Χερακια και βουτια στην πιατελα με τα παιδακια....:D

εμεις οι 2 θα δεσουμε....οσα θελουν ολοι οι αλλοι θα φαμε εγω εσυ κι ο γιωργος... :hehe:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 539
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από YDinopoulos

Ναι...Θα κανουμε ρεεπορταζ για το τι θα φαμε. Θα δοκιμασουμε εννοειται τα παντα....

Να κανονίσουμε ομαδικές παραγγελίες να μας έρθει πιο φθηνά

Link to comment
Share on other sites

Παιδια sorry που πιεζω λιγο τα πραγματα,αλλα θα 'θελα να ξερω τι μερα βολευει τους περισσοτερους για να κανονισω λιγο το προγραμμα μου.Απο τους σιγουρους τουλαχιστον..Παρασκευη,Σαββατο ή Κυριακη?Αν δεν γνωριζουμε απο τωρα..οκ!Πιστευω πιο σημαντικο ειναι να ορισουμε παντως τη μερα παρα το μερος.Στο κατω κατω οπου και να παμε η μασα ειναι σιγουρη..:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από deadlock7

Παιδια sorry που πιεζω λιγο τα πραγματα,αλλα θα 'θελα να ξερω τι μερα βολευει τους περισσοτερους για να κανονισω λιγο το προγραμμα μου.Απο τους σιγουρους τουλαχιστον..Παρασκευη,Σαββατο ή Κυριακη?Αν δεν γνωριζουμε απο τωρα..οκ!Πιστευω πιο σημαντικο ειναι να ορισουμε παντως τη μερα παρα το μερος.Στο κατω κατω οπου και να παμε η μασα ειναι σιγουρη..:p

Θα προτιμουσα Παρασκευη μετα τις 8 ή Σαββατο μεσημερακι

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω να το ξεκινήσουμε παρασκεύη και να το τραβίξουμε μέχρι το σάββατο το βράδυ. Έτσι και εμέις να φάμε με την ησυχία μας και όποιος δεν μπορεί την μια μέρα να έρθει την άλλη.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.