Jump to content



ταχυτητα ανεμιστηρων


apollo

Recommended Posts

παιδια καλησπερα σε ολους θελω να ρωτησω αν ξερετε κανενα προγραμματακι για την ταχυτητα τον ανεμιστηρων, εκτος απο το σπιντ θαν. ευχαριστω

:confused:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από D.J.AleXXX_gr

λοιπον εκτος απο το spedd fan υπαρχει το MBM 5 και ειναι καλουτσικο με πολυ καλα preview τον θερμοκρασιων και των στοφων.

Με το MBM 5 ομως (απο οσο ξερω τουλαχιστον, αν παιζει καποιο τετοιο update δεν το γνωριζω) δεν μπορεις να επιρεασεις τις στροφες απο τους ανεμιστηρες.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Psychokiller

Με το MBM 5 ομως (απο οσο ξερω τουλαχιστον, αν παιζει καποιο τετοιο update δεν το γνωριζω) δεν μπορεις να επιρεασεις τις στροφες απο τους ανεμιστηρες.

δεν νομιζω να ζιτισε κατι τετιο...........

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από D.J.AleXXX_gr

δεν νομιζω να ζιτισε κατι τετιο...........

Ναι, το ξέρω. Δεν το είπα για να σε διορθώσω, απλα συμπλήρωσα (σε περίπτωση που τον ενδιέφεραι κάτι τέτοιο). Ειρήνη υμίν :flower:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Psychokiller [Χθες, στις 11:42]

Με το MBM 5 ομως (απο οσο ξερω τουλαχιστον, αν παιζει καποιο τετοιο update δεν το γνωριζω) δεν μπορεις να επιρεασεις τις στροφες απο τους ανεμιστηρες.

Φιλε σαικοκιλερ, μπορεις να επηρεασεις της στροφεσ αρκει να θποστηριζετε απο το βιοσ σου, αμα δωκιμασεις το σπιντφαν θα το δεισ, αυτο που κανει ειναι να μειωνει τη ταση του ρευματος οσο θεσ για να εχεισ αθορυβο συστημα.

φιλικα απολλο

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Psychokiller

Ναι, το ξέρω. Δεν το είπα για να σε διορθώσω, απλα συμπλήρωσα (σε περίπτωση που τον ενδιέφεραι κάτι τέτοιο). Ειρήνη υμίν :flower:

chill bro chill................

ok no prob καλα εκανες.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από apollo

Φιλε σαικοκιλερ, μπορεις να επηρεασεις της στροφεσ αρκει να θποστηριζετε απο το βιοσ σου, αμα δωκιμασεις το σπιντφαν θα το δεισ, αυτο που κανει ειναι να μειωνει τη ταση του ρευματος οσο θεσ για να εχεισ αθορυβο συστημα.

φιλικα απολλο

Καλως όρισες στο lab, δηλαδη μπορεις να επιρεασεις τασεις (στροφες) απο το ΜΒΜ 5 ή απο το bios?

Αρχική απάντηση από D.J.AleXXX_gr

chill bro chill................

ok no prob καλα εκανες.

:hug:

Link to comment
Share on other sites

σαικοκιλλερ: το mbm5 δε το εχω δωκιμασει ακομα, απλα σε ενημερωνω οτι αν υποστηριζει το μοβο σου καποιο προγραμμα απο το βιος μπορεις (στο δικο μου πχ ειναι το cool and quiet) να επιρρεασεις της στροφες στο συστημα σου και στα win, εβαλα το speedfan και το κανει

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από apollo

σαικοκιλλερ: το mbm5 δε το εχω δωκιμασει ακομα, απλα σε ενημερωνω οτι αν υποστηριζει το μοβο σου καποιο προγραμμα απο το βιος μπορεις (στο δικο μου πχ ειναι το cool and quiet) να επιρρεασεις της στροφες στο συστημα σου και στα win, εβαλα το speedfan και το κανει

Ok man, ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από apollo [Χθες, στις 22:07]

KREACH ΩΡΑΙΑ ΕΙΝΑΙ, ΑΠΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑΚΙΑ ΕΤΣΙ ΤΑ ΔΩΚΙΜΑΖΑ, ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΕ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΣΟΥΝ ΟΙ ΖΕΣΤΕς ΔΕΝ ΘΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΓΙΑΤΙ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΠΟΥ ΤΡΑΒΑΕΙ ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΟΠΟΤΕ ΜΕ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΜΕΙΩΣΗ ΣΤΟ ΒΟΛΤΟΜΕΤΡΟ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΙΖΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.

:dots: δεν νομιζο να φοναζεις........... τοτε προς τι τα κεφαλεα???(κανε ενα edit και διορθοσετο)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.