Jump to content



O explorer χρησιμοποιεί 100% CPU


mixlss

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από nikos [Σήμερα, στις 17:04]

με αυτό που έκανες , τερμάστισες την υπηρεσία , γιατί beenden στα γερμανικά σημαίνει τερματισμός , απότι είδα στο λεξικό, για τη συγκεριμένη περίοδο λειοτυργίας του pc. Οπότε στην επόμενη επαννεκίνηση θα επανεργοποιηθεί η υπηρεσία (ενδεχόμενα , δεν ξλερω τι ρυθμίσεις έχεις στο ΄συστημά σου) . ’λλαξε λοιπόν τις ρυθμίσεις και βάλτο σε ρύθμιση manual , αν τυχόν είναι αυτόματο , για να μην σου ενεργοποεί το συγκεκριμένο service σε κάθε εκκίνηση.

ΣΕ ευχαριστο ΝΙΚΟ δεν το ηξερα οτι θα μπορει να γινει παλι!!! Θα με νευριαζε πολυ αυτο!!!

Χιλια ευχαριστω!!!:worship:

Link to comment
Share on other sites

ωρες ωρες νιωθω μεγαλος Μ!@#!@#ς οταν δεν ποσταρω ολοκληρωμενα/μετεφρασμενα σε απλα ελληνικα......

αγαπητε ευαγγελε.......

το cidaemon.exe ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΙΟΣ.....ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΤΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΣΟΥ...........ειναι Microsoft service και καλο ειναι να μην επεμβεις πανω του.

το προβλημα σου εστιαζεται καπου αλλου.........μπορει να εχεις κολλησει καποιον αλλον ιο που ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ το συγκεκριμενο service.

οποτε εαν θες μην βιαζεσαι να συμπερανεις κατι και ψαξτο καλυτερα......ειμαι σιγουρος οτι δεν προκειται να απαλλαγεις απο το συγκεκριμενο cpu load εκτος εαν ξερεις τι να ψαξεις για το διορθωσεις ή απλα κανοντας ενα φορματ και προστατευοντας καλυτερα το λογισμικο σου.................................''δεν περιγραφω αλλο''

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω Φιλε μου το σκεφτηκα και εγω!!! Μηπως λεω εκανα κατι αλλο τωρα;;;

Θα το Δω στην πορεια !! Αλλα μεχρι τωρα δουλευει αψογα το ΠΙ ΣΙ μου!!!

Θα το ψαξω ομως το σημειο που μου αναφερες!!!

Και παλι Ευχαριστω!!!:T:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.