Jump to content



Κ'εγώ πάρει Fujitsu!


Mill

Recommended Posts

Ναι κεγω παρει αληθεια!Παρηγγειλα και περιμενω απο βδομαδα! :woot::woot::woot::woot::woot::woot: Απο mindfactory την Fujitsu-Siemens P19-2.Ε ειμαι κουφετο το ξερω :bigsmile: ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΗΝ sa1901 ΠΟΥ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΜΕ ΤΟ WEB BANKING.ΑΝ ΚΑΙ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΑΜΕ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ.ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΗΝ ΔΕ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΤΙΠΟΤΑ.Arigato Στελλα!! Εισαι η πρωτη! :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Αντε να ρθει με το καλο να δουμε τι θα δουμε και θα σας πω εντυπωσεις μολις μπορεσω. :T:

Link to comment
Share on other sites

Ναι κατι εχουμε.Σημερα μου στειλαν mail απο mindfactory και τελικα μου ειπαν οτι τη στειλαν τη Δευτερα την οθονη (μετα απο ενα ψιλομπερδεμα που προεκυψε).Πρεπει να πω πως οι ανθρωποι του μου φανηκαν "σοβαροι" και εξυπηρετικοι και απαντησαν σε οτι και αν τους ρωτησα :)

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα να έρθει? και μας έχει φάει η αγωνία...

btw στο mindfactory, 427 ευρώ τελική είναι? Πόσο σου κόστισε συνολικά με τα μεταφορικά? Επίσης η πολιτική της εταιρίας με τα dead-pixels ποιά είναι? H Fujitsu siemens της ελλάδας καλύπτει με εγγύηση οθόνες που αγοράζονται από Γερμανία? (σας έπρηξα ε?)

Link to comment
Share on other sites

Ακόμη και απλό ταχυδρομείο από Γερμανία, ποτέ δεν έχει κάνει πάνω από μία εβδομάδα (συνήθως 5-6 μέρες, όσα χρόνια ψωνίζω από διάφορα γερμανικά καταστήματα). Απορώ αν πράγματι την έστειλαν πριν δύο εβδομάδες ή/και αν δεν έγινε κάποιο άλλο μπέρδεμα (εκτός κι αν δεν μένεις σε μεγάλο αστικό κέντρο).

Link to comment
Share on other sites

ΤΑΡΑΤΑΤΖΟΥΜ!!!!!!!!! ΤΑΡΑΤΑΤΖΟΥΜ!!!!!!!!! (τι κλοουν :TD: ) ΕΦΤΑΣΕΕΕΕΕΕΕΕΕ'ΙΙΙΙΙΙΙΙΙ !!!!!!!!

Η οθονη εφτασε τη παρασκευη και σημερα το πρωι μου στειλαν να παω να τη παρω,ωπου και τη παρελαβα :jump: :jump: :jump: :jump: Τις επομενες 8α πω εντυπωσεις. :upside:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από geolast [Σήμερα, στις 15:24]

’ντε Mill... Μεγειά! Κάνε κι εσύ ένα review σε στυλ Eye!

Είδατε το The Lab; Tα 2 πρώτα reviews στην Ελλάδα για τις Fujitsu P19-2 και NEC 1980FXi!!!

Αν και είμαι μέλος σε διάφορα fora(με άλλο nickname) προτίμησα το thelab για το review

α)διότι αισθάνομαι πιο άνετα εδώ(φιλικό περιβάλλον) και

β)ποιος με γλύτωνε από εσένα μετα αν δεν το έκανα? :)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ετσι για να σας τη σπασω αποφασισα τελικα να μη κανω review :p Η μαλλον καλυτερα,θα κανω review σε ενα ξεκαρφωτο site που εσεις σιγουρα δε θα ξερετε. χεχεχε

:tomato: :tomato: :tomato: :tomato: :tomato: :tomato: :tomato:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Mill [Σήμερα, στις 05:13]

Λοιπον ετσι για να σας τη σπασω αποφασισα τελικα να μη κανω review :p Η μαλλον καλυτερα,θα κανω review σε ενα ξεκαρφωτο site που εσεις σιγουρα δε θα ξερετε. χεχεχε

:tomato: :tomato: :tomato: :tomato: :tomato: :tomato: :tomato:

και ποιο το νοημα του ποστ ακριβως?:blink:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.