Jump to content



Mini review Hiper Type-R 580watt Psu


unseen

Recommended Posts

  • Replies 47
  • Created
  • Last Reply
  • 3 months later...

Μετά από πολλά καλά reviews που έχω διαβάσει για το Hiper 580W (υπάρχουν πολλά links στο site τους),

ήρθε κι ένα πολύ άσχημο review: http://www.trustedreviews.com/article.aspx?head=64&page=4474

Δε ξέρω αν λέει παπαριές ο τύπος ή αν έτυχε να έχει πρόβλημα το συγκεκριμένο PSU.

Εντύπωση μου έκανε ότι δεν επικοινώνησε με την εταιρία! Αυτό δείχνει ανευθυνότητα και αναξιοπιστία!

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Καλά, ποτέ δεν ξέρεις! Ο τύπος μπορεί να χρηματίζεται ή να έχει κάποιου είδους συμφέρον... BTW, μου αρέσει το όνομα του site! Πολύ ξεκάρφωμα φάση!

Anyway, πολύ καλή παρουσίαση Χρήστο. Οι μηχανικοί πλέον, με τόσο ανταγωνσμό που έχουν, προσέχουν και την λεπτομέρεια και αυτό φαίνεται!

Να πω πάντως, χωρίς αυτό να σημαίνει τίποτα για το συγκεκριμένο τροφοδοτικό, πως προτιμώ χίλιες φορές ένα κακομούτσουνο χωρίς extra και μπλιμπλίκια αλλά με άψογα τεχνικά χαρακτηριστικά, παρά το ανάποδο!

Ωστόσο όταν και τα παραπάνω συνδιάζονται και μάλιστα παρέχονται σε μια καλή τιμούλα, τότε το προτιμώ! :p

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Αρχική απάντηση από CyberWalker

Καλά, ποτέ δεν ξέρεις! Ο τύπος μπορεί να χρηματίζεται ή να έχει κάποιου είδους συμφέρον... BTW, μου αρέσει το όνομα του site! Πολύ ξεκάρφωμα φάση!

Anyway, πολύ καλή παρουσίαση Χρήστο. Οι μηχανικοί πλέον, με τόσο ανταγωνσμό που έχουν, προσέχουν και την λεπτομέρεια και αυτό φαίνεται!

Να πω πάντως, χωρίς αυτό να σημαίνει τίποτα για το συγκεκριμένο τροφοδοτικό, πως προτιμώ χίλιες φορές ένα κακομούτσουνο χωρίς extra και μπλιμπλίκια αλλά με άψογα τεχνικά χαρακτηριστικά, παρά το ανάποδο!

Ωστόσο όταν και τα παραπάνω συνδιάζονται και μάλιστα παρέχονται σε μια καλή τιμούλα, τότε το προτιμώ! :p

Συμφωνω. Αν και το hyper ειναι χρυση τομή. ;)

Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω το αγορασα hiper 580 type-r απο στουρναρη τελικη με 109 ευρω!πειτε ομως επειδη ακομα δεν προλαβα να το τοποθετησω..αγορασα το μαυρο οχι το μπλε λογω οτι εχω το tsunami dream κουτι σε μαυρο, τα καλωδια του ειναι uv???και ποσο θορυβο κανει???ακουγεται καθολου????Το βραδυ περιμενω πως και πως να το βαλω...χεχε:cool:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από georarg

παιδια εγω το αγορασα hiper 580 type-r απο στουρναρη τελικη με 109 ευρω!πειτε ομως επειδη ακομα δεν προλαβα να το τοποθετησω..αγορασα το μαυρο οχι το μπλε λογω οτι εχω το tsunami dream κουτι σε μαυρο, τα καλωδια του ειναι uv???και ποσο θορυβο κανει???ακουγεται καθολου????Το βραδυ περιμενω πως και πως να το βαλω...χεχε:cool:

τα καυλοδια δεν ειναι uv

απο θορυβο υα το ακους σε απολυτι υσηχεια οταν κλινεις το pc και λειτουργει το φανακι για ενα λεπτο

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.