Jump to content



Ομαδική Παραγγελία LOGITECH 5300--(UPDATE-final)--


greekfragma

Recommended Posts

"Pressione sonora Massimo 103 dB"

Αυτο σημαινει SPL? τα 103 που λεει ειναι πολυ λιγα και επειδη τα εχω ακουσει τα ηχεια μου καθεται καπως..... τα 250D μου εχουν 108 και τα Ζ2200/2300 117! :devil:

"Rapporto segnale/rumore >85 dB"

αυτο το 85αρι παλι.... :boxed:

Anyway... οι μετρησεις ειναι λιγο μλκιες μερικες φορες... τα ηχεια οντως μαμανε!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από greekfragma [Σήμερα, στις 02:15]

100% τα 530 εννοουσε και οχι τα 5300.

τα 20κιλα ναι αληθευει.......μονο το Sub ειναι περιπου 12-14κιλα.βαλε 5δορυφορακια του μισου κιλου και την κουτα συσκευασια κλπ.........

γιατι τι προβλημα εχεις εαν ειναι 20κιλα?αν ανησυχεις για τα μεταφορικα δεν παιζει θεμα......ειπαμε.....πρωτα θα μαθουμε τα παντα....τελικη τιμη και μετα οποιος θελει μου λεει 100%:mobile1:

Απλά τα ηχεία θα πάνε στο laptop (pcmcia Audigy 2 ZS) και ήθελα μια κάποια φορητότητα :tomato: :tomato: :tomato:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Shiroi_Kumo

Απλά τα ηχεία θα πάνε στο laptop (pcmcia Audigy 2 ZS) και ήθελα μια κάποια φορητότητα :tomato: :tomato: :tomato:

Και εγώ την θέλω αυτή την SB... Είχα κάνει και πόστ εάν υπάρχει άλλη pcmcia sb σε χαμηλότερη τιμή και δεν απάντησε κανένας

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από oktech

Η τελευταία τιμή χονδρικής από Despec ήταν 146+ΦΠΑ.

Η τιμή στην Ιταλία είναι λογική ακόμη και αν υπολογίσει κανείς τα μεταφορικά για 15 σετ με ταχυδρομείο (εκτός κι άν μπορέσουν να μπούν στο πλοίο και να τα παραλάβει κάποιος στην Πάτρα οπότε σίγουρα θα πέσει πολύ το κόστος..

Εδω Πατρα. Αν μπορω να βοηθησω ευχαριστως!!

:D :D :p

Link to comment
Share on other sites

Παντως αποψη μου ειναι καλυτερα να γινει αγορα απο Ευρωπη αν η διαφορα ειναι μικρη προκειμενου να εχουμε το κεφαλι μας ησυχο με την εγγυηση. Η Logitech απο οσο ξερω δινει εγγυηση που ισχυει σε ολη την ΕΕ οποτε ετσι ειμαστε 100% καλυμμενοι.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από oktech [Σήμερα, στις 11:40]

Ευρώπη από όσο έχω μάθει μέχρι τώρα, δεν υπάρχουν ούτε ζωγραφιστά!

Να ψάχνεις λίγο περισσότερο πριν ποστάρεις.

Τα βρήκα.

:p

post-135-1416071985,4473_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Shiroi_Kumo

Μήπως εννοούσε X-530;

Απορία: Αυτό που είδα κάπου περί 20 κιλά η όλη συσκευασία αληθεύει;;; Γνωρίζει κάποιος;

Κάπου τοσο είναι μη σου πω και περισσότερο. Απο οτι θυμάμαι όταν τα είχα πάρει δοκίμασα να δώ αν τα σηκώνω για να δω αν θα πάω με τα πόδια η θα πάρω ταξί. Βαριά ήταν αλλα τα σήκωνα και έκανα το λάθος να πάω με τα πόδια. μετα τα πρώτα 200 μέτρα το είχα μετανιώσει.... Έλα ομως που δεν εβρισκα και ταξί να με πάρει. Βλεπανε και το μπαουλο και φευγανε.... Τελικα τα εφερα με τα ποδια (και τον ηλεκτρικο) μετα ημουν πιασμενος για δυο μερες δεν μπορουσα να σικωσω τα χερια μου.

Αρχική απάντηση από cherryman

Να ψάχνεις λίγο περισσότερο πριν ποστάρεις.

Τα βρήκα.

:p

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma [Χθες, στις 21:38]

δεν θελω να παραγγειλω κομματια και να μου πει καποιος ακυρωνεται.....γιατι η χρεωση θα εχει γινει ηδη σε ενιαιο τιμολογιο.....

(ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΣΑΣ......ΟΜΑΔΙΚΗ ΕΙΝΑΙ)

Εγώ θα πω το ναι 1000% εφόσον πείτε τιμή:D

Κάτι άλλο, πως θα σταλούν τα πραματάκια?????(στο σπιτι του καθ'ενός εννοώ)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από cherryman [Σήμερα, στις 13:55]

Να ψάχνεις λίγο περισσότερο πριν ποστάρεις.

Τα βρήκα.

:p

:eek: :eek: :eek: Μήπως έχει καμιά συγγένια με τον Μαέβιους Παχατουρίδη??????:clap:

Link to comment
Share on other sites

μολις ειχα απαντηση και απο νοματικα........τζιφος απλα.........κανενας προμηθευτης τους δεν εχει εστω και ενα κομματι στη γαλλια......

περιμενω απο ακομα 2 καταστηματα απαντηση και απο τον προλαλησα συνολο 3.

δεν μπορει να εξαφανιστηκαν ολα τα κομματια απο τη γη......το πολυ πολυ θα ψαξουμε σε αλλο πλανητη:hehe:

οποτε υπομονη και θα περιμενουμε λιγο ακομα για απαντησεις.....πραγματικα λυπαμαι αλλα κανω οτι μπορω

Link to comment
Share on other sites

Βρε σεις τα 5300 ψάχνετε;

Έχω καμιά 50αρια κομμάτια!

:p

Σοβαρά τώρα, πολύ ταλαιπωρία ρε παιδιά! Αξίζει τον κόπο; Μου φαίνεται στο τέλος, αν τα βρείτε θα στοιχίσουν όσο τα 5500!

Link to comment
Share on other sites

Μιας και φαίνεται να οδηγείται η κατάσταση προς διάληση μπορούν μα προταθούν κάποια άλλα μοντέλα. Μετά μπορεί να γίνει ένα poll με αυτά. Και όποιο κερδίσει κοιτάμε για ομαδική. Καλό θα ήταν όποιος έχει κάποιο set με 5.1 να μας πει την γνώμη του.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.