Jump to content



Ομαδική Παραγγελία LOGITECH 5300--(UPDATE-final)--


greekfragma

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Shiroi_Kumo [Σήμερα, στις 17:13]

Βασικά λεφτά μου στέλνουνε την επόμενη παρασκευή. Αν βολέβει τότε είμαι μέσα...

ΚΑΙ ΜΙΑ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΗ ΑΚΟΜΑ

1 ΗΜΕΡΑ ΤΟ ΑΡΓΟΤΕΡΟ ΠΡΙΝ ΓΙΝΕΙ Η ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΒΑΛΕΙ ΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΤΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΕΣΑ ΣΕ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΩ ΜΕΣΩ ΠΜ

(μην αγχωνεστε.....μεχρι την Κουαλα Λουμπουρ θα παω για κανα μηνα :devil:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από oktech [Σήμερα, στις 15:14]

Αναμείνατε απάντηση από Taiwan.. λίγο βαριά βέβαια και ίσως κάνουν κάποιο μεγαλούτσικο χρόνο να έρθουν αλλά άν βρεθούν πιστεύω να είναι σε καλή τιμή .... πάντως όπου κι άν ψάξει κανείς δεν θα τα βρεί εύκολα στην Ευρώπη αυτή τη στιγμή..

ευχαριστουμε για την διευκρινηση χρηστο.

και γω τετοιες πληροφοριες εχω και απο τα αλλα καταστηματα που ρωτησα.

αν μαθεις κατι νεοτερο μας ενημερωνεις βεβαιως-βεβαιως:D

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δευτερα αυριο πρακαλω ενημερωστε τι σκοπευετε να κανετε για να δω και εγω τι θα κανω περι του θεματος. Εαν δεν υπαρχει το συγκεκριμενο μοντελο πουθενα ας βρουμε καποιο αλλο

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από morfeas-dsl- [Σήμερα, στις 14:52]

Παιδια δευτερα αυριο πρακαλω ενημερωστε τι σκοπευετε να κανετε για να δω και εγω τι θα κανω περι του θεματος. Εαν δεν υπαρχει το συγκεκριμενο μοντελο πουθενα ας βρουμε καποιο αλλο

νομιζω οτι εχω δεσμευθει εδω και αρκετες ημερες να εχω τελικη απαντηση την δευτερα......μην σκεφτεστε μονο την παρτη σας και σεβαστειτε λιγο τον συντονισμο που πηρα την ευθυνη να κανω..........

δεν βρισκω καποιο νοημα στο ποστ σου μορφεα..........ελα στη θεση μου και σκεψου πως θα σου φαινοτανε το ποστ αυτο........:dots:

:giveup: λιγο υπομονη ρε γμτ.....μπορουσες να κρατηθεις αλλες 20ωρες μεχρι αυριο το απογευμα...:giveup:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma

νομιζω οτι εχω δεσμευθει εδω και αρκετες ημερες να εχω τελικη απαντηση την δευτερα......μην σκεφτεστε μονο την παρτη σας και σεβαστειτε λιγο τον συντονισμο που πηρα την ευθυνη να κανω..........

δεν βρισκω καποιο νοημα στο ποστ σου μορφεα..........ελα στη θεση μου και σκεψου πως θα σου φαινοτανε το ποστ αυτο........:dots:

:giveup: λιγο υπομονη ρε γμτ.....μπορουσες να κρατηθεις αλλες 20ωρες μεχρι αυριο το απογευμα...:giveup:

Ναι ρε παιδία λιγή ηρεμία... Εκτιμήστε τον άνθρωπο που έχει στήλει 3122³email και τηλέφωνα για το κοινό συμφέρoν. Που και στην τελική υπάρχει και η περίπτωση εάν γίνει η αγορά να μπει και μέσα (1 στις 1000 αλλά το έχουμε δει και αυτό) και να τον πιέζεται και από πάνω.

Link to comment
Share on other sites

greekgragma μηπως εισαι ταραγμενος με κατι?

Δεν αναφερομουν σε κανενα. Ειπα απλα και ηρεμα πως αυριο να υπαρχει μια ενημερωση(τι υπαρχει στην αγορα, αν συνιζουν ολοι να ενδιαφερονται κτλ), οπως υπηρχε και τις αλλες φορες ετσι ωστε να ξερω οτι ισχυει η δεσμευση, να κανονισω τα χρηματα ωστε να μην εκτεθω σε κανεναν σε περιπτωση που γινει καποια αγορα.Ειπα επισης σε περιπτωση που δεν υπαρχει το παραπανω σετ να ψαξουμε για καποιο αλλο και να μη το αφησουμε πχ με την εννοια οτι θα αγορασουμε κατι στο μελλον.

Ουτε ανησυχω πως δεν κανεις καλη δουλεια, γιατι σιγουρα κανεις, ανησχυω μονο μην δεν βρουμε το ηχειο και αποφασισουμε να ματαιωσουμε την ομαδικη παραγγελεια αντι του να παραγγειλουμε καποιο αλλο μοντελο.

Ελπιζω με αυτο το ποστ μου να εγινα πιο κατανοητος και τονιζω ξανα πως δεν αναφερομουν σε εσενα.

Link to comment
Share on other sites

απο την 1η σελιδα επαναλαμβανω συνεχως οτι η λιστα που εχουμε φτιαξει δεν ειναι η τελικη και οτι αποτελει μια χοντρικη εικονα για το ποσοι ειμαστε πανω κατω.

σαφως και δεν πιεζω κανεναν σας για αυριο και εννοειται οτι πρωτα θα ενημερωθουμε για το ποσα κομματια γινεται να μας φερουν και υστερα την τιμη.......ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ θα μιλησουμε λεπτομερεστερα για τον τελικο αριθμο οσων ειναι 100% δηλαδη και που θα μπουν τα λεφτα και τα συναφη.

τεσπα δεν τρεχει και τιποτα με το ποστ σου.απλα μου εκατσε καπως μεσα στο ολο πανηγυρι ενω σε 20ωρες θα ειχαμε απαντησεις για ολα.

:)

Link to comment
Share on other sites

Να σου ξεκαθισει! το ειπα φιλικα και σιγουρα σε εμπιστευομαι σαν χρηστη και αναγνωριζω πως ειναι σοβαρη η προσπαθεια σου. Ειμαι ανυπομονος καποιες φορες τι να κανουμε! Δε συνεχιζω γιατι στην ουσια κανω σπαμ και χαλαω και ενα ωραιο θεμα

Link to comment
Share on other sites

@Greekfragma: Αν εχω λαβει κανα ψιλο μεχρι την παραγγελια ενδιαφερομαι κι εγω για ενα σετακι. Οταν ανακοινωσεις τιμη κτλ θα σου πω σιγουρα.

Σορρυ για την καθυστερηση αλλα σημερα ειδα το θρεντ.

Link to comment
Share on other sites

οκ παιδες.....αυριο θα ξερουμε περισσοτερα ωστε να σας πω τι παιζει.......

η αγορα θα γινει μονο απο καταστηματα που φερνουν ελλαδα και ΔΕΝ χρειαζονται τελωνειο(αγγλια ξεχαστε το/θα μπλεξουμε με τραπεζες προμηθειες και τιμες συναλλαγματος)....

οι αλλες εναλλακτικες λυσεις ειναι απο εγχωρια μαγαζια που εχω καποιες ακρες μηπως μας τα φερουν ιδιαιτερως.

@τασοσμος:φυσικα και προλαβες να δηλωσεις συμμετοχη....απλα οταν παρω το οκ για να δωσω ονοματα θα πρεπει να ξερω αν εισαι μεσα 100%.

δηλαδη την επομενη μερα απο το οκ του μαγαζιου που θα μου πει οτι τα εχει να τα παρουμε θα ζητησω καταθεση σε λογαριασμο απο εσας ολους και την ΕΠΟΜΕΝΗ θα κανω την παραγγελια ΑΦΟΥ μπουν ολα τα χρηματα μεσα.δεν θελω να παραγγειλω κομματια και να μου πει καποιος ακυρωνεται.....γιατι η χρεωση θα εχει γινει ηδη σε ενιαιο τιμολογιο.....

(ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΣΑΣ......ΟΜΑΔΙΚΗ ΕΙΝΑΙ)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Bobi Rhoads [Χθες, στις 23:18]

και με εγγυηση?τι γινεται?

ΘΑ ΠΑΤΕ ΜΕ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟ ΤΟΥ ΤΙΜΟΛΟΓΙΟΥ ΤΗΣ ΟΜΑΔΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ.......(δεν φωναζω απλα για να το δουν ολοι....ειναι σημαντικο)

θα ρωτησω λεπτομερειες για ολα....μην μου ανησυχειτε καλα μου παιδια:upside:

Link to comment
Share on other sites

Έτσι ενημερωτικά να πώ πώς σε μιά επισκεψή μου στο plaisio ηρακλείου ρώτησα το παλικάρι εκεί να μου πεί τιμή για αυτά τα ηχειάκια...

Βεβαίως δεν υπήρχαν διαθέσιμα εκείνη την στιγμή και τον ρώτησα αν θα φέρουν και μου ειπε ίσως και να παιρνω συνέχεια τηλ να δούν αν θα τα φερουν...

το πολύ ενδιαφέρον όμως που μου έιπε ηταν οτι η τιμή που έιδε απο τα τελευταία τιμολόγια ηταν 88!!!!!!!!!!Του λέω είσαι πολύ σιγουρος. Ζ-5300? ναι ναι μου λέει!!!!!

Αν τα βρούμε σε τιμή μέχρι 100 αποκλείεται να μην πάρω... απο εκεί και πάνω είδωμεν :(

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Shiroi_Kumo [Σήμερα, στις 02:07]

Μήπως εννοούσε X-530;

Απορία: Αυτό που είδα κάπου περί 20 κιλά η όλη συσκευασία αληθεύει;;; Γνωρίζει κάποιος;

100% τα 530 εννοουσε και οχι τα 5300.

τα 20κιλα ναι αληθευει.......μονο το Sub ειναι περιπου 12-14κιλα.βαλε 5δορυφορακια του μισου κιλου και την κουτα συσκευασια κλπ.........

γιατι τι προβλημα εχεις εαν ειναι 20κιλα?αν ανησυχεις για τα μεταφορικα δεν παιζει θεμα......ειπαμε.....πρωτα θα μαθουμε τα παντα....τελικη τιμη και μετα οποιος θελει μου λεει 100%:mobile1:

Link to comment
Share on other sites

Ένα μικρό review με απίστευτα αναλυτικές Photos απο γειτονικό κράτος...

Ρε παίδες αν ξέρει κάποιος ιταλικά μήπως να ψαχνόμασταν και δίπλα?

http://www.dinoxpc.com/Tests/AUDIO/Logitech_Z5300/pag1.asp

Και μια τιμή που βρίκα δίπλα http://shopping.lycos.it/search/logitech_z_5300.html

αυτο αξίζει?????http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=12015&item=5204404600&rd=1

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.