Jump to content



Για όσους έχουν παιδιά... Δοκιμάστε


tristeno1416003162

Recommended Posts

Για όσους ενδιαφέρονται να πάρουν μια γεύση από εφαρμογές τηλεϊατρικής για παιδιά (ειδικευμένος παιδίατρος γαρ!) και να βοηθήσουν στην τελειοποίηση της εφαρμογής που μας ταλαιπώρησε αρκετά.

Αν και η εφαρμογή στοχεύει κυρίως στην παρακολούθηση παιδιών που πάσχουν από ’σθμα ή Σακχαρώδη διαβήτη, δεν σημαίνει ότι δεν μπορείτε να την χρησιμοποιήσετε και για παιδιατρικά θέματα και απορίες γενικής φύσεως. Θα αφιερώνω αρκετό από τον καθημερινό ελεύθερο χρόνο μου για να γνωριστούμε καλύτερα και για να διαβάζω όλες τις απορίες σας (παιδιατρικές ή μη), αλλά και τις προτάσεις σας.

Η σελίδα εισόδου είναι

http://childcare.cs.uoi.gr/childcare/Login.aspx

όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει email στο ndaskas@in.gr με τον επιθυμητό του όνομα και κωδικό πρόσβασης.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tristeno

Για όσους ενδιαφέρονται να πάρουν μια γεύση από εφαρμογές τηλεϊατρικής για παιδιά (ειδικευμένος παιδίατρος γαρ!) και να βοηθήσουν στην τελειοποίηση της εφαρμογής που μας ταλαιπώρησε αρκετά.

Αν και η εφαρμογή στοχεύει κυρίως στην παρακολούθηση παιδιών που πάσχουν από ’σθμα ή Σακχαρώδη διαβήτη, δεν σημαίνει ότι δεν μπορείτε να την χρησιμοποιήσετε και για παιδιατρικά θέματα και απορίες γενικής φύσεως. Θα αφιερώνω αρκετό από τον καθημερινό ελεύθερο χρόνο μου για να γνωριστούμε καλύτερα και για να διαβάζω όλες τις απορίες σας (παιδιατρικές ή μη), αλλά και τις προτάσεις σας.

Η σελίδα εισόδου είναι

http://childcare.cs.uoi.gr/childcare/Login.aspx

όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει email στο ndaskas@in.gr με τον επιθυμητό του όνομα και κωδικό πρόσβασης.

Ευχαριστώ

πολυ ανθρωπινη κινηση μπραβο σου:flower: :clap: :T:

Link to comment
Share on other sites

Μηπως να στειλεις κανα δελτιο για να μπει στο "Ιατρικο βημα" 'η κανα ενημερωτικο στο lancet 'η medscape ;)

νομιζω οτι ο ΠΙΣ και ο ΙΣΑ θα ενδιαφερ8ουν να το βαλουν στα επισημα οργανα/περιοδικα τους ;)

well done :)

Link to comment
Share on other sites

Είπαμε έχω ελεύθερο χρόνο αλλά δεν νομίζω ότι θα προφταίνω να κάνω άλλη δουλειά αν το διαδώσω παντού. Εξάλλου σε αυτή τη φάση χρειάζομαι περισσότερο άτομα με "καλή" σχέση με τους υπολογιστές για να λυθούν και τα προβλήματα τεχνικής φύσης που σίγουρα θα υπάρχουν.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.