Jump to content



Προγραμμα για μιξη ηχου?


theHitma@n

Recommended Posts

Τα στούντιο που γράφουν με H/Y χρησιμοποιούν συνήθως το Cubase SX ή το Cakewalk Sonar. Αυτά είναι πανίσχυρα προγράμματα που κάνουν ότι θα χρειαστείς! Πίστεψέ με, τα έχω δουλέψει.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Manolof_Ps

Τα στούντιο που γράφουν με H/Y χρησιμοποιούν συνήθως το Cubase SX ή το Cakewalk Sonar. Αυτά είναι πανίσχυρα προγράμματα που κάνουν ότι θα χρειαστείς! Πίστεψέ με, τα έχω δουλέψει.

οραια προγραματα δεν λεω τα εχω και εγω αλλα για πες μου πιο παιδι θα κατσι να ασχολιθει ερασιτεχνικα με ενα τοσο βαρη και δυσκολο προγραμμα???

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από aristos87

Κατι επίσης σχετικό με ήχο... ξέρετε κανα πρόγραμμα το οποίο να τρέχει σαν Driver και να προσθέτει επιλογές για τα ηχεία κτλ κτλ πέραν αυτού που έχει ο driver? (πχ nvmixer)

τι επιλογες ρε συ αριστο???

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από D.J.AleXXX_gr

οραια προγραματα δεν λεω τα εχω και εγω αλλα για πες μου πιο παιδι θα κατσι να ασχολιθει ερασιτεχνικα με ενα τοσο βαρη και δυσκολο προγραμμα???

Εγω θα κατσω παντως. Γουσταρω πολυ τις φασεις με mix. Και δεν με χαλαει που ειναι δυσκολα. Θεληση και χρονος να υπαρχει. Ευτυχως εχω και απο τα 2. ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από theHitma@n

Εγω θα κατσω παντως. Γουσταρω πολυ τις φασεις με mix. Και δεν με χαλαει που ειναι δυσκολα. Θεληση και χρονος να υπαρχει. Ευτυχως εχω και απο τα 2. ;)

καλη επιτυχια τοτε και αν μαθεις κανα καλο κολπακι πεστο μας κια εμας

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από D.J.AleXXX_gr

καλη επιτυχια τοτε και αν μαθεις κανα καλο κολπακι πεστο μας κια εμας

Σιγα σιγα ομως γιατι γραφω και πανελληνιες και πρπει να διαβαζω και καμια σελιδα!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.