Jump to content



AMD διπύρηνα Vs ΙΝΤΕL 8xx


DarkSaga

Recommended Posts

μονο 2-3... καντο χ10^millions να'σε μεσα.

sexcuse me def,

επιδη ειναι ο καθηγιτης που λετε, τοτε γιατι οταν καπιος αλλος εκφερει την γνωμη του και εχει ιντελ πολλοι τον θαβουνε με ασκοπες δικαιολογιες...

do i smell something wrong here? :alien:

back on topic please.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5 [Σήμερα, στις 13:37]

TI να πώ τώρα?..........ΔΕΝ βλέπω να σκέφτεσαι λογικά!....... :)

Έρχετε καλοκαιράκι εντάξει?.......Εγώ π.χ. αλλά και πολλοί άλλοι, έχω έξω στο μπαλκόνι ένα σύστημα ψησίματος με σχάρα και γκάζι γιατί ψήνουμε καμμιά μπριζολίτσα και κάνα παϊδάκι τα βραδάκια τα καλοκαιρινά......ΝΑ που τώρα ήρθε πάλι η μαμά Intel να μας κάνει ΚΑΙ ΕΔΩ οικονομία......ΔΕΝ θα χρειάζομαι πλέον να πληρώνω το γκάζι - και έχει ακριβύνει πολύ - για να κάνω το καθιερωμένο BBQ......Ιδίως όσοι από εμάς - κι εγώ - έχουμε τον υπολογιστή μας 24/7 με Full load , είναι ότι πρέπει........Αλλά τι να πεί κανείς σε σας τους AMD-άκηδες που ΔΕΝ σκέφτεστε σωστά και ορθολογικά...... :p

Εμεις οι ΚΑΛΟΙ AMD-ακιδες ειμαστε ευπροσδεκτοι σε κανα BBQ για κοψιδια στα ιντελοκαρβουνα?

:giveup: :clap: :giveup:

με τετοια εγκατασταση κριμα να μην μας καλεσετε για ενα κερασμα:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.