Jump to content



Encrypted PDF file


DarkSaga

Recommended Posts

υπάρχει τρόπος να το παρκάμψω?

έχω μια εργασία που στηρίζεται σε μεταπτυχιακή διατριβή και θέλω να πάρω πολλά κομμάτια κειμένου.

ο καθηγητης μου το έδωσε σαν πηγή ενος μεταπτυχιακού του ειναι /ηταν

και δε με αφήνει ούτε να σώσω ούτε να αλλάξω.

υπάρχει άλλη λύση απο το να τα κάνω εικόνες και να τα ταίσω σε ocr?

160 σελίδες δεν πληκτρολογώ !!! νοπ νοπ

κάτι πιο κομψό?

Link to comment
Share on other sites

παίζουν διάφορα προγραμματάκια, τα περισσότερα από τα οποία είτε είναι ψιλοάχρηστα είτε είναι trial εκδόσεις με περιορισμένες δυνατότητες. Το έψαχνα και εγώ πιο παλιά το θέμα και τελικά βρήκα ένα που δουλεύει κομπλέ. Δε θυμάμαι πως το λένε όμως, άμα έχεις υπομονή το βράδυ που θα είμαι σπίτι, το τσεκάρω και στο στέλνω.

Πάντως, ψάξε και για κάτι σαν pdf decrypter και διάφορα παρεμφερή με γούγλη....μπορεί να είσαι τυχερός

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από totally_wired

Πρότεινα στον DargSaga το pdf password remover.

Περίμενω να δω τις εξελίξεις.

Sbeetle: είσαι ο γνωστός σκαραβαιάκιας της παλλήνης και του κουρή?

Έγινα και celebrity; όχι ρε γαμώτο

:tomato::D

Εσύ ποιός είσαι;

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, επέστρεψα στη βάση και βρήκα το προγραμματάκι. Λέγεται Advanced pdf Password Recovery. Επειδή είχα καιρό να το χρησιμοποιήσω και δε θυμόμουν αν αυτό είναι το σωστό, του έκανα ένα ....testdrive και δουλεύει κομπλέ. Είναι γύρω στα 600κ.

Αρχική απάντηση από totally_wired

Ο φίλος του μιχάλη...

ΣΥΝΤΡΟΦΕ, ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΗ...........

Πού είσαι ρε ψυχή; Χρόνια και ζαμάνια.......

Α, ρε, όσο θυμάμαι τη μπάζα από το big city του πειραιά που έκλεινε..... είσαι θεός.....:D

Στείλε κάνα πμ να τα πούμε....

ΥΓ. Πολύ ζηλιάρης αυτός ο spc βρε παιδί μου, μη δει άνθρωπο να συναντήσει γνωστό.:p :p :D

Μιλάμε πάντως για συνάντηση κορυφής.......

Μια κοινωνική προσφορά του thelab.gr...........:D

Link to comment
Share on other sites

[ΣΥΝΤΡΟΦΕ, ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΗ...........

Πού είσαι ρε ψυχή; Χρόνια και ζαμάνια.......

Α, ρε, όσο θυμάμαι τη μπάζα από το big city του πειραιά που έκλεινε..... είσαι θεός.....:D

Στείλε κάνα πμ να τα πούμε....

ΥΓ. Πολύ ζηλιάρης αυτός ο spc βρε παιδί μου, μη δει άνθρωπο να συναντήσει γνωστό.:p :p :D

Μιλάμε πάντως για συνάντηση κορυφής.......

Μια κοινωνική προσφορά του thelab.gr...........:D

Χεχεχε... [/action ανοίγει μια AMSTEL]

Στο thelab δεν συναντάς μόνο γνωστούς αλλά και πρώτα σου ξαδέρφια... LOL

τελικά δεν έμαθα ποτέ εάν κατεβήκατε με τον φυσικό προς πειραία και εάν ψωνίσατε τίποτα τότε

Μου είχε πει ο μιχάλης ότι συχνάζεις εδώ αλλά δεν ήξερα πως και τι. Τώρα που σε βρήκα θα τα λέμε και θα οργανωθούμε.

PS

Ότι έχω να πω το λέω δήμοσια (είμαι από αυτούς που φωνάζουν όταν μιλάνε στο κινητό) γιαυτό δεν έστηλα πμ

PS2

Προτείνω στους admin να μπει ειδικη κατηγορία αγγελίας αναζήτησης user. Κάτι σαν μίνι λάμπιτικος ερυθρός σταυρός

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από totally_wired

Χεχεχε... [/action ανοίγει μια AMSTEL]

Στο thelab δεν συναντάς μόνο γνωστούς αλλά και πρώτα σου ξαδέρφια... LOL

τελικά δεν έμαθα ποτέ εάν κατεβήκατε με τον φυσικό προς πειραία και εάν ψωνίσατε τίποτα τότε

Μου είχε πει ο μιχάλης ότι συχνάζεις εδώ αλλά δεν ήξερα πως και τι. Τώρα που σε βρήκα θα τα λέμε και θα οργανωθούμε.

PS

Ότι έχω να πω το λέω δήμοσια (είμαι από αυτούς που φωνάζουν όταν μιλάνε στο κινητό) γιαυτό δεν έστηλα πμ

PS2

Προτείνω στους admin να μπει ειδικη κατηγορία αγγελίας αναζήτησης user. Κάτι σαν μίνι λάμπιτικος ερυθρός σταυρός

Εσύ άμστελ, εγώ κόκα κόλα...........πάμε καλά:D

Ναι ρε, εννοείται ότι κατεβήκαμε και έγινε γιουρούσι. Δε θυμάμαι τι ακριβώς πήραμε, αλλά εντάξει η μπάζα έγινε........ναι 'σαι καλά.

Εννοείται ότι θα τα λέμε..........

Όταν λες να οργανωθούμε, εννοείς εναντίον της λαίλαπας των βρωμο-amdάδων που έχει κατακλύσει το φόρουμ;:D :D :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Sbeetle

Όταν λες να οργανωθούμε, εννοείς εναντίον της λαίλαπας των βρωμο-amdάδων που έχει κατακλύσει το φόρουμ;:D :D :p

Ναι... Προφανώς... Αφού να φανταστείς θα αγοράσω στην κοπέλα μου amd και μετά θα της πω να χωρίσουμε...

Δεν υπάρχει καλύτερη τιμωρία από έναν AMD!!!

(εννοείτε ότι δεν πληρώνω εγώ)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.